Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem lehet bootolni...

Miért nem lehet bootolni telepítő lemezt HP 6930p laptopon?

Figyelt kérdés

Van egy telepítő dvd-m, amin a win 10-es rendszer van, ami az én laptopomon bebootól és telepíthető, de a kollégégám gépén nem bootól be. Pedig a dvd író/olvasó jó, ha a fájlkezelőben látja, tehát tudja olvasni.


Néztem a BIOS-t, de ott Enabled állásban volt a DVD-boot lehetőség. Még valami beállítás kéne?


Köszi a segítséget előre is!



#laptop #win 10 telepítése
2015. júl. 19. 16:03
 1/3 Neuhauser László ***** válasza:

Először próbálj BOOT sorrendet állítani, az egy dolog, hogy engedi a DVD-ről Boot-olást, na de azzal is kezdi a próbálkozást?


Másik lehetőség, ha van a laptopon BOOT menü (F11 vagy F12 szokott lenni) akkor azt használd


Esetleg válogatós a DVD olvasó, van másik bármilyen BOOT-olható lemezed, akár egy XP telepítő? csak addig, hogy bebootol-e róla?

2015. júl. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bekapcsolás után még a Windows betöltése előtt nyomd meg az F9 gombot, lehet, hogy kelleni fog hozzá az fn gomb is. Itt válaszd ki a DVD meghajtót.
2015. júl. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, köszi megtaláltam, ezen az f9-en volt a boot menü, amit még ki kellett választani.

Még egyszer köszönöm!

2015. júl. 19. 18:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!