Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért fagy le a böngészőm ha...

Miért fagy le a böngészőm ha az rtlmost.hu-ra megyek?

Figyelt kérdés
Az rtlmost.hu-n a videó elindítása helyett lefagy a böngésző és a gép is. Nem tudom mi lehet vele. Telepítve van microsoft silverlight is. egyébként google chrome böngészőm van .
2010. márc. 5. 06:41
 1/5 anonim válasza:
Szia! Én is hasonló problémákat észlelek Firefox-ban is. Egyszerűen szerintem az az oka, hogy a Silverlight-ot nem ezekre a böngészőkre tervezték. Különben nekem olyan 2-3 perc várakozás után elindul a videó. Azt javaslom, próbáld Internet Explorerben nézni. Nekem a legújabb (8-as van) és abban tökéletesen működik. [Intel Celeron 3,2 Ghz | 1 GB RAM]
2010. márc. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nekem nem fog menni intel pentium 2,4 gh 512 mb ram
2010. márc. 14. 23:03
 3/5 anonim válasza:

Szia, Kedves Fórumozó!


Az RTLMost.hu-n trükközni kell, különben elég lassú lesz a betöltés. A géped konfigja bőven jó a megnézéshez.

A videók betöltése nekem is elég lassú volt addig, míg rá nem jöttem, hogy nem szabad több ablakot egyszerre futtatni, mikor megnézed a vdeókat. Ugyanis ha csakis 1 ablakot futtatsz, akkor nem fog akadni az Internet Explorer 8.0, és nagyon hamar elindítja a kívánt videót. A többi böngészőnél is ez lehet a baj. A Silverlight azóta nekem gyorsan tölt és megy.

Remélem, tudtam segíteni!

2010. ápr. 8. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kösz de nem megy úgy néz ki hogy nem fogok semmilyen műsort visszanézni
2010. ápr. 9. 20:35
 5/5 anonim válasza:

Szívesen!


Van, hogy nekem is egy ideig töltöget még ezek után is. Ha párszor leállítod majd elindítod a videó betöltését, előbb-utóbb jónak kellene lennie ilyen esetekben is. Tudom, hogy elég macerás lehet. De így több az esélye annak, hogy a videók hamarabb elindulnak. Legalábbis ezt tapasztaltam.

Annak viszont én is jobban örülnék, ha nem Silverlight-os megoldást alkalmazna a rendszerük, hanem egyszerű Flash-est, mint pl. az MTV videótára.

2010. ápr. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!