Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Folyamatosan mentett fájlomat...

Folyamatosan mentett fájlomat amit délelőtt zártam be és mentettem, este már nem nyitja meg movie makerem mely vistán fut. A következő hibát írja ki. "Nincs implementálva" Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
2008. szept. 3. 23:40
 1/1 Válasz Vilmos ***** válasza:

Ez ahhoz hasonló BUG, mint ami az Audacity régebbi verzióiban van meg : egyszerűen elszúrták a mentési folyamatot, vagy nem vettek figyelembe valamit, és a saját mentési fájlait nem tudja visszaolvasni! =(


A multimédiás programok korai verzióinál néha előfordul.

A Vista meg mint Microsoftos termék eléggé kidolgozatlan, már a kiadása után kis idővel megbukott - eléggé sok minden hiányzik belőle, rosszabb, inkompatibilis, meg optimalizálatlan.... stb-stb...


Csak azt tudom ajánlani - talán ettől függetlenül is -, hogy válts vissza XP-re. Lehet, hogy nem lesz meg az a puccos kinézet, de a kezelőfelület is letisztultabb lesz, tizedannyi helyet foglal a merevlemezen, nincsenek inkompatibilitási gondok, elérhető a 16 bites mód, ráadásul a driver-el is kevesebb a gond.... és még sorolhatnám...

2013. aug. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!