Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A steam lassíthatja az interne...

A steam lassíthatja az internetet?

Figyelt kérdés
Az öcsémnek szüksége van a steamre és most feltette a laptopra. Eddig semmi baja nem volt az internetnek, nagyon jól ment. Az oldalak egy pillanat alatt betöltöttek, tudtam játszani az internetes játékokat torrent mellett is. Az oldalak torrent és játszás mellett is gyorsan töltöttek be. Most viszont nem ez a helyzet. Idegesítően sokat kell várni egy oldal betöltésére és a a Gameforgelive is lassan vagy egyáltalán nem jön be. A steamet kiszedtem, hogy ne fusson. Elképzelhető, hogy vannak háttérprogramjai ami lassítják? Vagy a steamnek semmi köze az egészhez és máshol keressem a hibát?

2015. júl. 11. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is van steam-em és nem okoz ilyen gondot ha nem töltök le éppen valamit.

Szerintem ezt más okozza. Lehet hogy már kicsit kevés a ram ha a steam is megy a háttérben.

2015. júl. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
biztos nem a steam okozza.
2015. júl. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!