Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért rossz még mindig a Steam?

Brandon kérdése:

Miért rossz még mindig a Steam?

Figyelt kérdés
Na ugye már 3 hónapja , hogy nem sikerült megvenni egy játékot se steamen mert azt írja, hogy "váratlan hiba lépett fel. a vásárlás nem fejeződött be" Na igen sokan írták ,hogy valakinek csak 2 óráig nem volt jó stb. Hát én paypal-ról szeretnék venni egy 19 centes játékot azért , hogy tudjam használni a piacot. Na és a paypal-n van 1.42 euro annyi biztos elég. Szóval akinek most megy a vásárlás az írjon rám prívátban és megbeszéljük , hogy tud nekem segíteni. Köszi előre is. :)

2015. júl. 9. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi baja nincs. Nem itt kell seftelgetni, hanem írj a supportnak, majd megoldják...
2015. júl. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt rossz, ezért nem értem a "még mindig rossz" kitételt.
2015. júl. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát a support szarik a fejemre. Írtam vagy 3-4 levelet és semmi. Másoknak is rossz néha de nekem 3 hónapja nem működik...
2015. júl. 9. 17:06
 4/4 A kérdező kommentje:
Na új dolog történt. Csináltam egy másik steam-et és ott feltudtam tölteni és nem volt semmi baj a vásárlással. Akkor mi lehet a baj ?
2015. júl. 9. 17:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!