Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Már senki nem játszik a FIFA...

Már senki nem játszik a FIFA 14-el?

Figyelt kérdés
Ultimate Teamről van szó most kezdtem csak mert eddig nem volt rá alkalmam és ugye most az utolsó osztályban vagyok és már harmadszor próbálok ellenfelet keresni de nem találok :'( . Már mindenki a 15-el játszik? (sajnos az lowon szaggat nekem)

2015. júl. 6. 19:58
 1/5 anonim válasza:
Hát ez olyan, hogy mindig a legújabbakon játszik mindenki.
2015. júl. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
én még a 13-al játszok de szeptemberbe megveszem a 16-ot
2015. júl. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 nemes tomi válasza:

Nekem is ez a problémám de ez nem azért van mert senki nem játszik vele hanem a szerverrel van baj. Mert egyszemélyes bajnokságot tudok játszani de a meccs végén kiírja hogy nem tud csatlakozni az ultimat teamhez.

Jeleztem már az EA-nek de még nem kaptam választ. Ha megjön a válsz értesítelek.

2015. aug. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gajdán Béla válasza:
Én 14- gyel játszok, de nem ut-vel.
2015. aug. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 nemes tomi válasza:

Szia! Megvan a megoldás!!!

Ha eredeti cd-t vettél akkor TÖRÖLD LE a játékot és TÖLTSD LE ORIGINRŐL! Nekem így működik remélem segítettem.

2015. szept. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!