Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » üdv van egy laptopom Medion...

KockaC1999 kérdése:

üdv van egy laptopom Medion akoya p6624 ujra lett telepítve és amikor fel akarom telepíteni a videó kártya drivert azt irja ki hogy előbb egy Intel illesztő programot kell telepítenem miért?

Figyelt kérdés
Lehetség eshogy ez az alaplapi videókártya de sehol nem tudom megnézni h mien intel illesztő program kellene help me?

#Intel #illesztőprogram #laptop #medion akoya p6624
2015. júl. 5. 10:36
 1/3 coopper ***** válasza:

Szia.


Igen van ilyen, álltalában az újabb fajta Nvidea kártyák müködnek csak úgy ha előtte az intel drivert fel van telepitve.


Nézd meg eszköz kezelőben hány video kártya van (elvileg kettőnek kell lennie, és az egyébb eszközök között vannak - mivel nincsenek hozzájuk driverek telepitve).


Aztán pediglen a hardverazonositó alapján keress drivert az inteles videókártáyhoz (Az intelnek 8086 a Vendor azonositója : tehát az a videókártya kell aminek a hardverazonositója PCI\VEN_8086 kezdődik : [link] ).

Hardverazonositós driverkeresés : http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..


Sok sikert.

üdv.

2015. júl. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen megtaláltam a 2 vidi kártyát ahol felkiáltó jel volt és ott kiirta h hol szeretnék keresnii drivert ra mentem h illesztő program keresése es ki irta a vidi kártya nevét de semmi változás nem erzekeli a vidi kártyát amugy mi az a pediglen?
2015. júl. 5. 12:28
 3/3 coopper ***** válasza:

Szia.


Szerintem érthetően leirtam, ha valami nem tiszta akkor kérdezz, ahhoz hogy drivert tudj keresni ahhoz először le kell tölteni valamilyen drivert, anélkül nem fog menni a driver keresés (maximum on-éone módban ahogy a windows 7 csinálja - de az nem mindig sikerül).


Üdv.

2015. júl. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!