Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kinek sikerült végigjátszania...

Donfetibo kérdése:

Kinek sikerült végigjátszania a Battlefield 4-et, Crysis 3-at és a Bad Company 2-öt, minden csalás nélkül 2 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Mind a hármat egyszerre és emellett még nyomattam a Black Ops 2-őt a Crysis 2-őt + majd mindegyik Penumbrát is!

Szerintetek nem vagyok komplett vagy csak kicsit sokat játszom naponta?



2015. júl. 5. 04:57
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Mi ebben az eredmény? Bármelyik végigjátszható reggeltől estig.
2015. júl. 5. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kérdés h 100% ra e és nyilván nehéz fokozaton e? :D Am csak a Crysis 2-3 ill a Bf 4 volt meg. Passz mennyi idő. Amikir volt időm kicsit játszottam vele. Nem a végigpörgetés a cél. A kikapcsolódás a hangulat stb stb
2015. júl. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem játszottam mindegyikkel, de a BF4 egyjátékos módja híresen rövid, a Bad Company 2-t pedig szintén ki lehet tolni egy jól megeresztett vasárnap délután alatt. Nekem 5,5 órát mért rá a Steam.


Ez összeszámolva nagyjából 50 singleplayer óra lehet 61 napra (2 hónap). Az nincs egy óra naponta. Nem teljesítmény. Van olyan haverom, aki a steam statisztikái alapján 80+ órát is simán lenyom két hét alatt, na az már kemény!

2015. júl. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én a téli szünetemben (munkahelyi, így nem olyan hosszú mint a suli) másfél hét alatt 68 órát Kingdoms of Amaluroztam.
2015. júl. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem, nem vagy elég kocka, gyúrjál még!

Komolyan, szerinted az teljesítmény, hogy ki mennyit játszik számítógépes játékokkal?

Ahogy már írták ez szórakozás, ha elmész néha focizni a haverokkal, akkor is pont le van szarva, hogy mennyit játszatok egy hónap alatt. Az élmény a lényeg.

G.

2015. júl. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hűha! Csalás nélkül? Tényleg? Gratulálok, rajtad kívül csak pár millióan játszanak csalás nélkül.
2015. júl. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én soha semmit nem játszok csalással. Kb 12-13 évesen toltam utoljára valamit cheattel.
2015. júl. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7: mert akkoriban még nehezek voltak a játékok. De manapság, a percenkénti automata mentések és újratöltődő életerő korában?
2015. júl. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"mert akkoriban még nehezek voltak a játékok."


Ezzel nem feltétlenül értek egyet. 12-13 évesen egész más okok miatt találta nehéznek a játékokat. Ha most előveszem az ezredforduló "nehéz" játékait, amivel akkoriban rengeteget szívtam, 15-20 éve gamerkedés után már közel sem nyújtanak akkora kihívást, mint akkoriban. A vért izzadós részeken is könnyen túljutok.


Régen sem a játékok voltak nehezebbek, csak a tapasztalata volt kevés.

2015. júl. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kevés volt a tapasztalatom, vagy már untam. A Jedi Academy-t először cheat nélkül vittem végig, utána kipróbáltam a cheateket. Nem volt internet, csak azzal a játékkal tudtam játszani, amit valaki elhozott. Miután már szanaszét untam az egészet, mindig kipróbáltam a cheatet.
2015. júl. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!