Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok élesíteni egy képet?

Hogyan tudok élesíteni egy képet?

Figyelt kérdés

Ezt a képet szeretném élesíteni


[link]



2015. jún. 29. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem CSI:Miami helyszinelők... jelenleg lehetetlen.


Illetve, úgy tudom, van pár fizetős program, amik képkockákra bontják a képet, és újra összepakolgatják, de egyrészt ez sok idő (elvileg), másrészt (fizetős), már ha egyáltalán létezik.


Itt olvastam egyik kérdésnél valahol...

2015. jún. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tabaki ***** válasza:
Sehogy.
2015. jún. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tabaki ***** válasza:

Ennek nem az a baja, hogy életlen, hanem, hogy egy eleve értelmezhetetlen fotót szétnyújtottak, összecsíkoztak, és elmostak. Igazán rendbe tenni lehetetlenség, az volt a cél, hogy ne is lehessen. Félretéve azt, hogy az egész videó nyilvánvalóan egy dilettáns baromkodás, megpróbáltam legalább egy árnyalatnyit javítani a képen:

[link]

Ha felismered benne a széttrancsírozott kislányt, váljék egészségedre. Bár ez legalább tényleg hasonlít valami gyerekre, aki ül valahol... mert a híres-neves kibelezett kisfiú meg így néz ki nálam:

[link]

Elképesztő, milyen porban csúszó hülyeségekkel lehet majmot csinálni a legendamániásokból.

2015. jún. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tabaki ***** válasza:

Jaj, bocs ez a kislány:

[link]

Az általad linkelt képet nem is említik a forrásaim, bele se merek gondolni, micsoda szörnyűség lehet, talán csótányok által szétrágott szemgolyók, vagy a cséplőgép tépett széjjel egy csecsemőt...

2015. jún. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tabaki ***** válasza:

Nem tartozik szorosabban a kérdésedhez, de az internet szeszélye folytán idetévedhet valaki, akit érdekel...


A fentiektől függetlenül nyugtalanított ez a legenda, ezért valamennyire utánanéztem, ennek alapján egy kissé visszább vonom az agarakat. Szefi egyik videójában meglehetős részletességgel mesél a képekről, eszerint a videó igenis létezik a pletyka által említett szörnyű formájában (az ott említett linkje már nem elérhető). Amíg S.-né G. Ildikó vagy akárki linkelgeti borzongva a videót, mert a nyolcszor sikertelenül elkapott bevillanó kocka után elhiszi, hogy tényleg látta is, amit bebeszéltek neki, addig tiszta sor, hogy fölösleges foglalkozni vele, de egy videóssal más a helyzet. Szefiről ugyan megvan a véleményem, de a maga elviselhetetlen stílusában elég tisztességesen körbejárja a dolgokat, és neki aztán nem gond teszés szerinti képkockánál megállítani a filmet.

Mindezekből a számomra az tűnik ki, hogy a kérdéses videó semmiképpen nem azonos azzal, amelyből a te kockád származik, és amelyikkel már legalább egy éve hülyítik a magyar közönséget (mellesleg ennek az eredetije YES, IT'S FAKE címbéli megjegyzéssel kering az interneten). Tehát, az eddigieknek megfelelően, nemigen várható, hogy a képedből bármiféle értelmes információ kihámozható (mint azóta kiderült számomra, ez „egy azonosíthatatlan holttest”).


Maga a kapcsolódó legenda háromféle változatban került a szemem elé. Az első, hogy egy bizonyos sorozatgyilkos (nem érdemli meg a hérosztratoszi dicsőséget, hogy a nevét továbbadjam) hagyatékából került volna elő, aki a maga sajátos örömére készítette volna, nekem túlságosan mesésnek tűnik. A második, hogy egy nekrofil irányban pervertált fórum egyik hozzászólójának a munkája lenne, szerintem hihető. A Szefi által is említett harmadik viszont, miszerint ez a Spongyabob valamelyik alkotójának háztáji gegje lenne, teljességgel hihetetlen, nemcsak azért, mert nincs benne semmi poén. Ezt a videót nem készíthette olyan személy, aki az animációs szakmát akár csak a legtávolabbról is ugatja. Ennek alapján megundorodni a Spongyabobtól -- mint ezt több fórumon teszi némely hozzászóló -- a tökéletes szellemi összeomlás jele.

2015. júl. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!