Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 1999-2005-ös játékok?

1999-2005-ös játékok?

Figyelt kérdés

azt szeretném kérdezni hogy nem tud valaki jó játékokat a fenti évszám szerint vagy ezen a gépigényen:1700mhz,512 ram,128 vid.kártya,akármien lehet(fps-től,,szimulátorosig)

előre is köszi.


2010. márc. 2. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
így elsőre gta 1, gta london és gta 2 amivel meg lehet próbálkozni, esetleg gta3, vicecity. Hasonló minőségű programokban gondolkodj.
2010. márc. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hasonló gépem van, 1,6 Ghz, 512 Mb ram, csak a VGA-m jobb egy kicsit.


Én most ezekkel játszok, ezek valószínű a tiéden is elindulnak majd:

[link]


Amiknek nem látszik teljesen a neve:

Prine of Persia The Sands of Time

Command & Conquer Generals és a kiegészítője, Zero Hour


Ami kiemelt kedvencem: Gothic 1-2 (és a 2 kiegészítője, amit a képen is látsz, Night of The Raven).

Gothic az RPG

POP az mászkálós

FarCry fps, de szerintem az is nagyon jó

Warcraft 3+Frozent Throne (ez kiegészítő), C&C stratégiai

GTA-t meg szerintem ismered.


Amúgy csak hogy istenítsem kicsit a Gothic-ot:

hónapokig jól elvagy vele, mert 1 játékot többféleképp lehet végigvinni.

Gothic 2-t megvettem eredetibe, pedig nem szokásom, de ami jó játék azt mindig megveszem (jelenleg csak a Gothic 2 és a Cod4-em eredeti).

2010. márc. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
aham értem köszi a tippeket a gta-t ismerem sztem a s.andreas is ráférne csak a net nem engedi(6gb korlátolt),a prince of persia-t ismerem a warrior within-el jáccok most a gothic-ot viszont nem de ha télleg ien jó akkor megnézhetem.még csak 2 hónapja van épem és még nem naon értem ezt a mhz,meg vid.kártya csak nekem le van írva a gép tulajdonságai am a haverjaim mondták hogy a legujjabb gta-ra meg iesmire ne is gondoljak.előre is köszi az ajánlatokat és írjatok:)
2010. márc. 2. 16:40
 4/8 anonim válasza:

Szerintem a Call of Duty..igaz hogy 2003-as játék de anno sztem mindent vitt...és néha még ma is tolom..

Vagy CS 1.6,esetleg Battlefield..

Vagy ha stratégia akkor Stronghold:Crusader

2010. márc. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Jah és ott van a Splinter Cell 2-3..azok is nagyon jók sztem..


/előző voltam/

2010. márc. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

16:40


Gothic 1-el még én is csak ma kezdtem el játszani, de a 2 jobban tetszik, az szerintem tényleg mindent visz.


Amúgy hát ezen a Mhz meg ram meg ilyenekről annyit kell csak tudni, hogy neked mennyi van, és minden játéknak van egy minimum gépigénye, és ha a min. gépigény 1,7 Ghz (ami 1700 Mhz), meg 512 Mb ram, meg ez-meg az, akkor a te gépeden pont elindulni legalacsonyabb grafikán.

2010. márc. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Quake 4 szerintem nagyon jó 2005-ös játék hosszú és tartalmas ( katonai fps )

Doom 3 esetleg a city intractive-nál nézz körül olcsó,kis gépigény,jó fps-ek.A vice city is szóba jöhet. Medal of Honor

Pacific Assault (2004)

És a MUMMY (Múmia)

2011. ápr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
f1 challenge 99-02,far cry 1
2013. márc. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!