Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha van egy jpeg képem, amin...

Ha van egy jpeg képem, amin egy arc el van torzítva, azt utólag eltudom tüntetni úgy, hogy az eredeti arc látszodjon?

Figyelt kérdés
Alap grafikai munkákat csináltam már Photodraw-val, de gondolom ezt könnyebb lenne Photoshop-al?! Tudtok segíteni ebben?
2010. márc. 1. 19:34
 1/5 anonim válasza:
Nem:P
2010. márc. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Photoshopban is van torzító funkció, de ahhoz, hogy eredeti képet vissza tudd hozni, ismerni kell az eljárás menetét és módját, s csak így szerkesztető vissza az eredeti állomány. Viszont ez JPG képként nem működik, mert layer szükséges hozzá, tehát a válaszom a kérdésedre: NEM LEHETSÉGES!
2010. márc. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam... egy próbát azért megért.
2010. márc. 1. 19:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy pedofil tett fel képet magáról egy oldalra,úgy,hogy csak egy "örvény" effekt volt rajta.Ezt meg tudták csinálni az ellenkező irányban és ha nem is tökéletes kép lett,de felismerték és le is tartóztatták.

Ezt egy bonyolultabb torzítással persze nem lehet megtenni.Olyan mintha egy földhöz vágott gyurmaszobrot akarnál visszaalakítani.

2010. márc. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyet csak akkor tudsz csinálni, ha vérprofi vagy. Konkrétan digitális plasztikai sebész :D

Ha arra gondolsz, hogy van olyan progi, amivel egy kattintás, és egy szűrő megoldja, na olyan valószínűleg nincs.

2010. márc. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!