Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik a Free...

Miért nem működik a Free Download Manager?

Figyelt kérdés
Data.hu linkeket kijelöltem,másolás,fdm megnyitás,letöltés hozzáadása.El is indul,de 2 másodperc után kész is kb.40 kb-os méret és missing php megnevezés.Egyenként átirányítás után a data-n a letöltés gombra kattintva meg működik.1 hónapos prémium előfitésem van.Mi lehet a probléma?Segítsetek légyszi!
2010. márc. 1. 03:52
 1/5 anonim ***** válasza:

FDMben be van állítva a felhasználónév/jelszó?

Lásd GYIK!

2010. márc. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze,hogy be van!Még azt is beállítottam,hogy megjegyezze,hogy ne kelljen mindig beírni.Más lesz a probléma!
2010. márc. 1. 08:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Ekkor általában ezzel a fájlnévvel csak a linket tölti le.Hogy töltöd le?Kézileg, vagy automatikus letöltéssel?
2010. máj. 14. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 grmindenyssa ***** válasza:
Ilyen hibába én is beleszaladtam, az volt a megoldás, hogy a FDM aktuális verziója nem működött együtt a Firefox aktuális verziójával. Frissíts!
2010. máj. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Behúzom a linket a manager-be.Data-n azt írták,hogy így kell.

Ez a frissítés dolog reálisnak hangzik.

Köszönöm a válaszokat!

2010. máj. 14. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!