Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a jobb, a windows xp...

Melyik a jobb, a windows xp vagy a windows 7? Játékra, programokra és netezésre egyaránt?

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A 7. Stabilabb és legalább olyan gyors. Az XP már egy mesterségesen életben tartott rendszer. Csak idő kérdése, hogy megszűnjön hozzá a támogatás.
2010. febr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem win7 van.Pedig számítógépes "szakember"óvott tőle.Nem jó jó sok hiba van benne,várjak míg kijön az első javító csomag stb. tanácsokat kaptam.Feltettem semmi gondom nincs vele.Igaz én netezek,chatelek vele.Játék ügyben nem tudnék érdemben hozzászólni,mert nem játszok.Valószínűleg a régebbi játékokkal lehet gond.
2010. febr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
-jó :)
2010. febr. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
a jó alatt mit értesz?
2010. febr. 27. 16:49
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem immáron fél éve w7-em van, és tökéletesen jó. Stabilabb, gyorsabb, designosabb. Játék szempontjából csak annyit mondanék, hogy van olyan game, ami xp-vel akadt, de w7-el sokkal tökéletesebben ment.

Szerintem ha gond nélkül bírja a rendszered, ezt tedd fel!

2010. febr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

(ez kimaradt) Egyébbként a játékokkal és a progikkal sincs gond, mert kompatibilitást lehet állítani egészen w98-ig.

Autostartban viszont csak az alapból w7 kompatibilis cuccok indulnak, például daemont nem bírtam indítani, de a power iso 4.5 tökéletesen fut autostartban is. A beépített tűzfala sem hagy kivetnivalót, nem a gagyi xp fajta.Nem is használok egyébb firewall progit, ugyanúgy lehet portokat nyitni, programokat letiltani kezelni mint minden más softwares tűzfalprogiban.

Everestből érdemes a legújabbat felrakni, Nekem a régi verzió w vistának ismerte fel a 7-et. Érdemes rendszergazdai fiókot létrehozni magadnak, mert nagyon sok beállítás csak úgy érhető el. A vezeték nélküli szélessávú internetkapcsolatot is sokkal egyszerűbb felkonfigurálni, a vezérlőpult is sokkal áttekinthetőbb. Én csak ajánlani birom.

2010. febr. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A -jó alatt azt értem,hogy az előző válaszban kétszer írtam.
2010. febr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Win7 a jobb, az baszna be, ha az ősrégi XP lenne az.
2010. febr. 28. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Win7ről vissza mentem xp-re.. Azért nem mindenkinek jön be az a win7... (:
2010. febr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hétig volt fenn a 7, most XP van 7-es skinnel, mert azt bevallom, hogy tetszik a 7 KINÉZETE, de amúgy egy kalap sz@r szerintem (saját vélemény, nem kell hogy egyezzen a tiéddel, szóval ha kérhetem ne szólj be)
2010. júl. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!