Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik valamilyen program...

Létezik valamilyen program flac fájlok szétdarabolására?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy zenei albumot flac formátumban (24 bit/96 Khz/Vinyl Rip).

Az a gond, hogy az egész album egyetlen flac fájlban van, nincs track-ekre bontva, van hozzá egy .cue fájl is.

Létezik olyan program, amellyel a cue fájl segítségével szétbonthatom külön flac-okra számonként? Persze minőség romlás nélkül.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. máj. 31. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Medieval CUE Splitter
2015. máj. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Letöltöttem, kipróbáltam, sajnos valamiért nem megy a dolog.

Megnyitottam benne a cue fájlt, szépen kiírta a trackek címét, hosszát, rákattintok a SPLIT-re, kiírja hogy kész.

De sajnos csak ilyen 1-2 mp-es flac hangfájlokat kaptam.

Nézegettem a beállításokat, állítgattam ,de semmi.

Azonban egy másik, zenei albumot ami MP3 - gyönyörűen szétvágott.

:(

2015. máj. 31. 17:45
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a válaszodat!
2015. máj. 31. 17:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azért mert a 24 bitessel nem boldogul, vagy valami hiba lehet a cuesheet-ben. Bár azt jelezni szokta a program. Más ilyen jellegű programot én nem ismerek, de biztosan van egy csomó...

Esetleg nézd meg, hogy a .cue fájlban a FILE sorban pontosan ugyanaz a fájlnév szerepel, mint a tényleges fájlnév. Előfordulhat, hogy .flac helyett .wav szerepel.

Vagy ha semmi hibaüzenet nélkül szétdarabolja, akkor meg lehet, hogy az másodpercek vannak rosszul kitöltve az INDEX sorokban. Egyébként ezeket simán lehet notepad-el szerkeszteni (gondolom Windows-t használsz)

Vagy letölthetsz ilyen .cue fájlokat a cuesheet heaven nevű oldalról.

2015. máj. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam rá, hogy vagy a nagy bitmélység vagy a mintavételezési freki nem tetszhet neki.Mindenesetre akkor belenézek notepaddal a cue-be, hátha ott van valami hiba.

Köszönöm a segítséged!

2015. máj. 31. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!