Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol lehet jó torrent játékot...

Hol lehet jó torrent játékot letölteni, amik nem hibásak, mert nekem hibás volt a crackja?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a játékot próbáltam crackelni de nem talált semit hibásan töltödött le!
2008. aug. 30. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem talált semmit? Ha rossz adat jön le, akkor a torrent kliens azt letörli, és megpróbálja újból leszedni. Biztos a torrent a rossz? (Más is panaszkodik rá ott, ahonnan leszedted?)
2008. aug. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem panaszkodnak de most nem az a lényeg csak hogy honnan töltsek jó torrent játékot
2008. aug. 30. 20:30
 3/9 A kérdező kommentje:
a kilens az mi?nekem sima uTorrentem van
2008. aug. 30. 20:30
 4/9 A kérdező kommentje:
le akartam crackelni és zat irja strom dll nem található
2008. aug. 30. 20:32
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megsérteni, viszont a hozzászólásodból látszik, hogy egyrészt fiatal lehetsz, másrészt hogy egyelőre a számítástechnikával hadilábon állsz. Javaslom olvasgass számteches fórumokat, ill. a torrent oldalakon hozzászólásokat, mielőtt érthetetlen kérdéseket teszel fel, és utána a válaszokat sem tudod értelmezni általános számtech tudás hiányában.


Addig vagy vedd meg a játékot boltban, vagy kérd meg egy hozzáértő ismerősödet, hogy segítsen / letöltse, telepítse neked.

2008. aug. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
most mi a faszt ugacc jaj számtech tudás bmeg akko mondmeg honnan töltsem le torrent játékok azt csáá kopj le itt minddenki csak dumál!!:@
2008. aug. 31. 15:39
 7/9 anonim ***** válasza:

Nézd. 90% az esélye annak, hogy nem maga a torrent a hibás, hanem te.

Ez nem is baj, segítenék, ha tudnék, de sajnos a szöveged hemzseg a helyesírási, stilisztikai, fogalmazási hibáktól, amik nagyon megnehezítik az értelmezést. Ezért lenne jó az, ha a kérdéseidet nagyobb odafigyeléssel, jól átgondolva szerkesztenéd meg.


Node mind1, kezdjük az elején. Helyesírási hibákat megpróbálom figyelmen kívül hagyni.


1. "Letöltöttem a játékot próbáltam crackelni de nem talált semit hibásan töltödött le!"


Mi az hogy nem talált semmit? Mit kellett volna találnia? Honnan veszed, hogy hibásan töltődött le? A torrent oldalon ahonnan leszedted, átolvastad az ehhez tartozó felhasználók által írt hozzászólásokat? A torrentben nem volt egy információkat adó .nfo kiterjesztésű fájl csatolva? Megnézted?


2. "nem panaszkodnak de most nem az a lényeg csak hogy honnan töltsek jó torrent játékot"


Ha nem panaszkodott senki, akkor a torrent jó volt, és veled van a hiba. Jó torrenteket amúgy meg meghívásos oldalakon találsz főleg. Bithu, ncore, stb.. Ilyen helyekre viszont csak akkor juthatsz be, ha valaki aki már az oldalon van, megbízik benned, és meghív.


3. "le akartam crackelni és zat irja strom dll nem található"


Tökjó, hogy közlöd velünk, hogy a strom.dll nem található, de egyrészt nem írtad, hogy milyen játék ez egyáltalán, enélkül meg nehéz ebből bármit is leszűrni, másrészt meg nem írtad, hogy ezt a hibaüzenetet pontosan mikor írta, és hogy hogyan próbáltad crackelni a játékot.


4. "most mi a faszt ugacc jaj számtech tudás bmeg akko mondmeg honnan töltsem le torrent játékok azt csáá kopj le itt minddenki csak dumál!!:@"


Ezzel csak magadat égeted. Én segíteni szerettem volna, csak felhívtam rá a figyelmed, hogy így nehéz lesz. Minden esetre ha így állsz hozzá a dolgokhoz, akkor jobb meghívásos torrent oldalakra kötve hiszem, hogy valaha is bekerülnél.


Továbbra is úgy gondolom, hogy ha tényleg nem panaszkodott senki az oldalon a torrentre, akkor nem a torrent a hibás. Ezért az lenne a leg logikusabb, ha vagy utánaolvasnál picit a dolgoknak, vagy ha keresnél valakit aki ért hozzá, és segít neked.

2008. aug. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A warcraft 3 kell neki. Pont te akartál neki segíteni, és ott is leugatott. Nem hinném, hogy véletlen lenne a 83% os egyén:) Amúgy respect, mert nekem nem lett volna türelmem ezt leírni neki a beszólásai után.


A legegyszerűbb ha megveszed! Látom pofa az van, akkor már csak a lóvé hiányzik. (vagy van is, csak lusta a kölyök? Vagy netán sajnálja rá a pénzt?)

2008. szept. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mekkora egy büdös csicska vagy máár gecc...:D
2010. jún. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!