Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » PhotoShoppal elmentett képemné...

PhotoShoppal elmentett képemnél miért írja ki a progi, hogy dekódoláshiba miatt nem nyitható meg?

Figyelt kérdés

Készítettem egy képet(társasjáték tábla) PhotoShoppal. Elmentettem psd-ként. Utána színeztem csak ki, amit viszont már jpg-ként mentettem el. Nem írt ki semmi hibát. Ráment egy fél napom, amikor el kellett mennem. Utána visszaültem a géphez, hogy befejezzem, erre azt írja ki a PhotoShop, hogy dekódoláshiba miatt nem tudja megnyitni. Ilyenkor mi a teendő? Valahogy vissza tudom még hozni a képet? Hallottam egy progiról, ami törölt képeket visszahoz, de nem tudom, erre jó-e. (Ha igen: mi az, és hogy működik?) Vagy esetleg egyéb ötlet?

Mindenkinek előre is köszi!


2008. aug. 30. 12:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Időközben újra megcsináltam a képet. Most már elmentettem psd-ben is a kész táblát, aztán konvertáltam jpg-be. Amikor ezt a fájlt akartam megnyitni, kiírta ugyanazt: dekódoláshiba. Most még annyira sem értem a dolgot, mint eddig... Ugyanaz a program, ami elmenti, később nem tudja megnyitni???
2008. aug. 30. 14:24
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Hívd az Adobe supportot. Biztosan készségesen fognak válaszolni és megoldják a problémádat /persze ha megvetted a terméket/ ha netán nem így lenne, akkor légyszíves ne nyavalyogj. Mentsd el GIF be vagy PNG be.
2008. aug. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
bb
2008. aug. 31. 18:04
 4/5 A kérdező kommentje:
Hogy én mit csinálok, az nem tartozik rád. Ha nem tetszik valami, akkor nyugodtan el lehet húzni a sunyiba! Ha nem tudsz értelmesen válaszolni, akkor nyavajogjál inkább te, mondjuk az öreganyádnak, te köcsög!
2008. aug. 31. 18:08
 5/5 anonim ***** válasza:
A Photoshop meg tudja nyitni a nemrég megnyitott és mentett képeket. Próbáld Így: Fájl/korábban megnyitott fájlok. Ott kell neki lenni. Az is lehet a gond, hogy mentés előtt nem egyesítetted a rétegeket. A Rétegek menűpont alatt, alul a látható rétegek egyesítése. Enélkül is el lehet menteni, de akkor előfordulhat az, ami veled is.
2008. szept. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!