Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem seedel a torrent?

Miért nem seedel a torrent?

Figyelt kérdés

Már leszedtem amit akartam, és most seddelni szeretnék. De nem tölt fel egyáltalán, és a torrent oldalon sem javul az arányom.

Mit kell ilyenkor tenni?


2010. febr. 23. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Van kinek?

Várni.

2010. febr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
használj Ratio Master-t. gyorsan javul az arányod. nekem 6 óra alatt 0.86 rol felnyomta 2.296-ra:)
2010. febr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
na most az egyiket elkezdte 2 nap után végre. De azt is baromi lassan. a leggyorsabb 9 kb/s volt. De van még ezen kívül 3, de azt nem seedeli. Azt honnan lehet tudni, hogy van-e kinek?
2010. febr. 23. 20:33
 4/11 anonim válasza:
91%

Nagyon nem tudsz mit tenni.

Senki sem tölti le/fel ezért te sem tudod feltölteni.

Várnod kell amíg elkezdi le/fel tölteni, akkor neked is fogja feltölteni.

Ha az arányodon akarsz sürgősen javítani (pl mert rossz arány mellett kitiltanak vagy hasonló) akkor azt teheted, hogy letöltesz valami olyan torrentet amit sokan töltenek, úgy hamar javulni fog az arányod.

2010. febr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

kipróbálom most a ratio mastert.

igen az jó ötlet lenne, de mostmár nem tudok több torrentet letölteni, mert még új vagyok, és gondolom azért egyszerre csak 4-et tölthetek le (lehet én gondolom rosszul, és nem azért, de nem enged többet letölteni)

2010. febr. 23. 20:38
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Ratio Mastert ne használj, mert a regelős oldalakon kiszűrik, és kitiltanak.
2010. febr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
megpróbáltam, és sikerült is mindent beállítanom, de minden feltöltés 959,27 kb-nál megáll.... :S
2010. febr. 23. 20:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Ratio master-t esetleg még malackán tudod használni, Ncore-on, Beload-on Majomparádén 100% hogy bann jár érte
2010. febr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tölt le valamit, amit sokan seedelnek(Avatar,Villámtolvaj). Aztán hagyd jó sokáig, akár többszörösen visszatölteni. Így lehet arányt javítani.
2010. febr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ratio master-t használod nem leszel sokáig fent az adott oldalon.. hisz ez csalásnak minősül (:
2010. febr. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!