Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 32 bitet szeretnék...

Windows 7 32 bitet szeretnék rakni a laptopomra (Pendriveről) de mikor elérek eddig a pontig ezt adja ki. (Kép lent) Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Ha valaki tudja mi hiányzik tunda egy linket tölteni ahol le lehet ezt tölteni?


[link]



2015. ápr. 29. 13:38
 1/9 Tengor ***** válasza:
A laptop egyébként jól működik v. amiatt kell a Win 7 rá, mert elromlott?
2015. ápr. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát sok minden lehet a baj.Próbáld meg lemezröl is telepíteni.Lehet nem jól megválasztott Windows 7 32 bit(pro,home stb).Vagy rosszul beálított bios.
2015. ápr. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó a laptop nincs gond vele, csak nem tudtam leállítani rajta a Windows Media Centert akárhogyan is próbáltam, és ezt láttam a könnyebb útnak. De ilyenkor ezt dobja elő. Nincs a laptopban DVD olvasó, ezért rakom Pendriveről.
2015. ápr. 29. 13:53
 4/9 anonim ***** válasza:

Ilyennel sajnos én is összefutottam néhány asztali gépnél.

Sajnos megoldást nem találtam rá, az alábbi nálam nem működött.

Valaki írta, hogy neki úgy ment, hogy ezen hibát leOKézva, kihúzta a pendriveot, frissítette a hdd listát, kiválasztotta a vinyót, és folytatta a telepítést, és amikor kérte a pendrivot, akkor visszadugta.

2015. ápr. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem megy sehogyan sem, egy illesztőprogram kellene hozzá de nem kapok sehol.
2015. ápr. 29. 13:57
 6/9 P.O.C. ***** válasza:

Hát kapni nem is kapsz sehol, hogy valaki a kezedbe nyomja: "Tessék itt van!"


Fel kell menni a laptop gyártójának honlapjára, kiválasztani a pontos típust és a letöltéseknél olyat keresni, hogy AHCI driver.

Ezt utána fel kell másolni egy másik pen drive -ra és telepítés alatt onnan kitallózni.


Vagy be kell állítani a BIOS -ban az IDE módot (ha lehet)

2015. ápr. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Biztosan nem AHCI driver kell neki, mert azt tartalmazza a 7.


Vagy Intel Rapid Storage driver kell neki, mert egyes Intel vezérlők nem hagyományos AHCI módban mennek, vagy esetleg ha viszonylag új laptop, akkor USB3 driver kell neki.

2015. ápr. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Tengor ***** válasza:
#7, USB 3 a winyóhoz? o.O
2015. ápr. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 P.O.C. ***** válasza:
Akkor is sipog, ha USB 3.0 portba van dugva pen drive és onnan telepíted, de akkor ki is írja hogy USB driver kell neki a telepítés alatt. Ezért kell USB 2.0 porból telepíteni.
2015. ápr. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!