Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megfertözödött az msn-em,...

Megfertözödött az msn-em, hogyan irtsam le?

Figyelt kérdés
Nekem az volna a problémám, hogy küldtek 1 linket rákattoltam és bejött a letöltés nem töltöttem le de sztem fertözödött az msn, és most 15-20 percenként én is küldözgetem lassan már 1 hete. Avastot lefutattam semmi. msn cleaner meg egyebeket is futattam semmi. rendszer visszaállítást csintam semmi. jelszóváltás semmi. végleges megoldásként mentettem adataim és formáztam, újra raktam a gépet. ismát felraktam az msn-t és meglepő módon ismét jelentkezett az msn vírus, ami küldözgeti mindenkinek a vírusos linket. NOD 32-őt lefutattam de nem talált semmit. Ilyen esetben mit tudok tenni ?
2010. febr. 20. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Tedd újra és felejtsd el végleg az MSN-t. [link]
2010. febr. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Futtasd le a Kaspersky 2010 próbaváltozatát.
2010. febr. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak 1-2 oldalt kellett volna visszaolvasnod itt a gyakorikerdeseken kb 5 ilyen kérdés jött csak ma...


Utoljára leírom....


1: Rendszer visszaállítás kikapcsol

2: Malwarebytes nevű progit leszeded [link]

3: Feltelepíted majd frissíted

4: Csökkentett módban elindítod a windows-t

5: a Malwarebytes-al csinálsz egy full scan-t és probléma megoldva



attól hogy újratelepíted a rendszert, a vírus ugyanúgy visszajön, főleg ha több partíciód van...Az újratelepítés nem egyenlő a vírusírtással.......

2010. febr. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az MSN vírus csak az msn progidat fertőzi meg. Távolítsd el a gépedről. És töltsd le újra. Mindenképpen használd az MSN vírusirtóját. Ami a pc-det védi, annak nem vírus az msn vírusa. A saját vírusirtó letöltése és telepítése benne van az MSN beállításokban
2010. febr. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
msn virus remover keress rá googleban
2010. febr. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3. kommentelő, hát igen vissza néztem az előző kérdésekre is, de egyik kérdésben sem találtam volna olyan esetett, amilyen nekem lenne, hogy újra rakom a gépet, köszi mindenkinek a válaszokat végig probálom a megoldásokat, valamelyik csak jó lesz.
2010. febr. 21. 10:06
 7/7 A kérdező kommentje:

Rendben ha minden igaz akkor elhárult a probléma letöltöttem a progit és 30 perces keresés után talált 3 fertözőtt fájlt majd töröltem reset és jó lett.

Még egyszer köszi mindenkinek.

2010. febr. 21. 17:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!