Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell törölni a windows...

Hogyan kell törölni a windows live messengert?

Figyelt kérdés
A programok telepítése törlése mappában nincs,így nem tudom törölni,és uninstall mappám sincs. Segítsetek!
2010. febr. 20. 21:57
 1/4 anonim válasza:
Hasonló cipőben vagyok én is. Én megtaláltam a programok telepítése és törlése mappában, megvolt az uninstall, után az össze windows live/msn... mappát töröltem. BeíRom a keresőbe, hogy windows msn meg ezzel kapcsolatos szavakat, nem hoz ki semmit, tehát elvileg már nincs rajta a gépen. Viszont amikor újra akarom telepíteni, akkor a telepítő azt írja ki, hogy már telepítve van. :Ss
2010. febr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
www.msnfan.hu itt keressetek progit:D :) remélem tudtam segíteni ;)
2010. febr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt nem tudod,hogy a hangulatjeleket miért nem jeleníti meg az msn-em? Még egy egyszerű mosolygós fejet sem. Más látja ha küldöm,de nálam csak akkor jelenijk meg,ha belemegyek a menübne. Pl ha nyomok egy kettőspontot és egy zárójelet,akkor úgy is marad,nem lesz belőle hangulatjel,de más rendesen látja,csak én nem. Remélem érthetően magyaráztam:D Légyszi segíts!!
2010. febr. 20. 22:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Probáld meg azt, hogy megnyitod a telepítő progit és kiirja talán h telepíteni szeretnéd vagy javítani vagy eltávolítani. Mondjuk szerintem ez csak 1 ötlet de én tegnap letöröltem, Vezérlőpult, és ott pedig programok telepítése vagy eltávolítása ott pedig megkeresed az msn és eltávolítod. Remélem tudtam segíteni.
2010. febr. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!