Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik programmal írjak DVD-t?

Melyik programmal írjak DVD-t?

Figyelt kérdés

Van legalább félszáz rövidfilm, családi videók. Ezeket kéne egy DVD-re rárakni, epizódokra (egy családi esemény) és fejezetekre bontva (minden egyes videó egy fejezet).

Na de egyik programmal sem boldogulok.


iSkysoft. Könnyem kezelhető, de amikor megnyomom a Burn gombot, akkor rendezi a fájlokat, de akár ISO-t állítok be, akár DVD-t, egyiket sem írja meg, hanem sunyi módon leáll.


Egy másik programnak a túl sok videó (60-70) okoz gondot, hibaüzenettel leáll.


A harmadiknál meg nem találtam meg azt az opciót, ahol a címek és a fejezetek hierachiáját be lehet állítani.


Fontos! Nem hosszú videókat bontok utólag fejezetekre, hanem egy-egy rövid 30-120 mp-es videót tekintek egy fejezetnek!


Milyen program free vagy shareware van, amivel ezt rendesen meg tudnám csinálni?



2015. ápr. 11. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


a neve ne tévesszen meg, fut az win 8.1-en is

2015. ápr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem évek óta az Ashampoo Burning Studio vált be lemezek írásához.Mindig a legfrissebb verziót használom.
2015. ápr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ashampoo van nekem is, de az a címekbe-fejezetekbe rendezést megcsinálja? Vagy csak felírja simán azt a félszáz címet? (Na meg a konvertálás.)
2015. ápr. 11. 16:55
 4/5 anonim ***** válasza:
A DVD archiválást el kell felejteni. Külső HDD-re mentsd a dolgaidat, lehetőleg két különbözőre,arra az eshetőségre ha lefüstölne az egyik.
2015. ápr. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Családtagnak kell! Nincs neki rendes számítógépe sem, csak egy laptopja.
2015. ápr. 14. 01:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!