Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ajánlotok nekem MPEG4-ből és...

Ajánlotok nekem MPEG4-ből és MOV -ból "normális" formátumra konvertáló szoftvert amit asztali DVD is lejátszik?

Figyelt kérdés

Már másodszor járok így, az egyik videokamera MOV-ban rögzít, a másik pedig MPEG4-ben, és egy a lényeg, hogy egyiket se tudom használni, hiába írom én ki DVD-re, a lejátszó nem ismeri fel.

Létezik valami konverter ami pl AVI-ba konvertálja mindegyiket? (csak mert azzal eddig még nem volt gondom)

köszi


2010. febr. 19. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
FormatFactory program, magyar, ingyenes, mindent konvertál és nekem még nem volt gondom, hogy az átkonvertált dolgot nem játszotta le valami.
2010. febr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi megnézem, nekem állandóan csak ilyen gondom van :(
2010. febr. 19. 15:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak arra ügyelj, hogy a konvertált anyag bitrátáját ugyanannyira állítsd, mint a kiinduló anyagé.... (kmplayer/média információ)
2010. febr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

jézus isten, köszi az infót, de hát én ilyet ? nem sokat értek belőle bevallom ....


A fő cél az lenne, hogy asztali DVD-recorderen le tudjam játszani azt amit felveszekl és nem értem ehhez miért ekll ennyi mindent csinálnom, ezért vettem, aztán most meg kiderül, itt órákig próbálgathatom és akkor se jön össze (mert kipróbáltam, de azt írja ki "ismeretlen lemez" ...)

Olyan camera nincs is amit csak szépen áttöltök, felírom dvd-re és valami csoda folytán azonnal le is tudom játszani az asztalin? Olan borzasztó, sajna nem vagyok egy számtech profi :(

2010. febr. 20. 09:12
 5/5 A kérdező kommentje:

++

ha már létezik ilyen ide-oda konvertáló, akkor mit ajánlotok ? miylen formatumba konvertáljak mindent, hogy garantáltan minden asztali is lejátssza ?

2010. febr. 20. 09:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!