Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nemrég installáltam vissza a...

Nemrég installáltam vissza a windows 7-et, minden rendben ment csak miután végeztem nem tudtam csatlakozni az internetre?

Figyelt kérdés
Egy fájlt sem töröltem le szóval nem hiszem hogy valamilyen driver hiányozna, de azért kiváncsilennék a véleményetekre, hogy milyen program szükséges vagy mit tehetek? a válaszokat is előre köszönöm!

2015. márc. 31. 14:37
 1/4 Tengor ***** válasza:
A drivereket egyáltalán telepítetted?
2015. márc. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudtommal igen, de honnan tudom meg biztosan?
2015. márc. 31. 14:44
 3/4 Tengor ***** válasza:

Arra azért szokott emlékezni az ember...

Tedd fel (megint) őket! (ha már fenn van, akkor nem fog gondot okozni, esetleg nem is települ).

Persze ne csak a wifi drivert, hanem a chipset, hang, VGA és egyéb drivereket is!

2015. márc. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Odáig rendben van, hogy fájlt nem töröltél, mert a Win7-nél is meg lehet ezt oldani, hogy külön partíción legyen a rendszer és a mentett fájlok.

A drivereknél, viszont nem ennyire egyszerű a helyzet, mert azokat újra kell telepíteni. Bár érdekes, a Win7, alapvetően rengeteg drivert tartalmaz, de nem mindent.

Nézd meg az eszközkezelőben, hogy hol van egy sárga felkiáltójel, vagy futtass egy Aida64 programot.

2015. márc. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!