Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem jó a Limewire?

Miért nem jó a Limewire?

Figyelt kérdés
már 1 éve használom a limewire zeneletöltöt , és eddig minden simán ment , most meg hiába keresek vele , semmit sem talál.letöröltem , és ujratelepitettem , de semmi.nem értem.
2008. aug. 26. 00:47
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Én DC++-t használok. Az mindig jó és mindig megtalálom a zenéket. Mellette persze torrentezek is. Próbáld ki te is a DC++!
2008. aug. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

sztem a morpheust próbáld ki, jobb mint a limewire.

egyébként h mért nem működik....talán holnapra már jólesz...esetleg a tűzfalad állítgattad át. vagy letöltöttél vmi rossz frissítést

2008. aug. 26. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

üdv!


az is előfordulhat, hogy vírusos a limewire amit használni akarsz. Nekem is volt ilyen. amikor beléptem egyből ki is dobott a progi. Én a cabost ajánlom. Egyszerű a használata és jó is.

2008. szept. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nekem is ugyan ez a bajom a lime-ommal, most valami új progi után nézek...pedig mennyire szerettem ezt, amég jó volt
2008. dec. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sajnos betiltották, pedig nagyon jó progi volt, én is nagyon szerettem... :(
2011. máj. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!