Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítség! Nekem csak az alap...

Segítség! Nekem csak az alap kell. Hogyan?

Figyelt kérdés
hát igen.. nem vagyok valami nagy gép zseni szóval. azt szeretném kérdezni hogy van e olyan program ami használatával egy zenéről letudom "szedni" a szöveget mert csak az alap kéne nekem. :DD lehet hülyének néztek. de hát lányvagyok. nagyon megköszönném ha segítene valaki. fontos

2015. márc. 13. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
ez nem gép téma ez egyértelmű dolog természetesen nem
2015. márc. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem, mivel a hangsávok már össze vannak "ragadva vagy keverve" és nem létezik egy olyan program, ami ezt el tudná távolítani.


Tegyük fel van az ének hang: Mondjuk legyen 600Hz-es. (FOGALMAM SINCS mekkora egy ember énekhangja)

És van az alap zenébe egy hang ami 600Hz-en szól.


Na mármost, ha megadnád a programnak, hogy távolítsa el a 600Hz-es énekhangot, akkor vele együtt vinné az alapnak azon részét is. Érted? Bár nem tudom, hogy ilyen program létezik-e, csak példa.


Másik meg: Zene száma megvan? Írd mögé, hogy soundtrack, vagy instrumental és hátha kidobja.

2015. márc. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tengor ***** válasza:

Hol van az megírva, hogy lány vagy, akkor nem érthetsz ezekhez? Az megvan írva, hogy férfi nem szülhet gyereket, de hogy lány ne értsen az informatikához. Ne degradáld magad kérlek!


Kérdésre: ahogy elképzeled úgy nem tudod szétválasztani. Olyant lehet csinálni, hogy bizonyos frekvenciákat elnyomsz, másokat kiemelsz, elnyomható így az ének, de egyrészt sok más is elvész, másrészt nem 100%-os az eredmény. Élvezhetetlen lesz a minőség. Ha nem hiszed akkor piszkáld kicsit bármelyik programban az equalizert.

Ha jó minőségű alapra van szükséged, akkor eleve így keresd a neten. Ha szerencséd van, akkor fenn lesz.

2015. márc. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!