Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem megy az IE8 a Vistámon?

Miért nem megy az IE8 a Vistámon?

Figyelt kérdés

Egyszer csak megállt a IE8 a vistámon nem tudtam vele semmit se csinálni nem indul el . hiába próbálgattam klikkelni semmi . Feltettem a Firefoxot az megyen . Ez után toroltem az IE-t és lehúztam még egyszer a microsoftól és újra instal de úgy se megyen , ugyanazt csinálja mint azelott . Notebookom van .

Mit csináljak ?


2010. febr. 15. 13:37
 1/4 anonim válasza:

Isten orizz, hogy valamit csinalj! Nem hogy orulnel, hogy az a nagy rakas k@k@ nem fut a gepeden.

Viccet felreteve, lehet hogy a programfajlok kozott megmaradt a konyvtara, ha azt kitorlod es utana rakod ujra, akkor lehet mas lesz a helyzet, bar nem vagyok benne biztos.

2010. febr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne használj ie-t,ennyi.
2010. febr. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a tanácsokat .

Megpróbáltam torolni a konyvtárat ami megmaradt az uninstal utál de egy darab fájlt sem enged torolni , pedig maradt benne vagy 15 .

Hát mindegy még megpróbálkozok valamivel .

De ha a firefox azt mondjátok jobb akkor marad az , nincs más .

2010. febr. 15. 15:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem vesztettél az IE-vel semmit! Max kevesebb az esélyed, hogy beszedsz valami vírust. Maradj a foxnál, esetleg Opera vagy Chrome. Mindegyik jobb, gyorsabb és biztonságosabb mint az IE.
2010. febr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!