Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-re milyen új e-mail...

Windows 7-re milyen új e-mail érkezéséről értesítő program létezik a Gmail-es fiókra úgy, hogy ne kelljen a Gmail webes felületére bejelentkezni?

Figyelt kérdés
Most, hogy megszűnt a Google Talk (G. Csevegő), milyen olyan külön szoftver létezik (Windows 7-es alatt), amihez nem kell a Gmail-postafiók webes felületére bejelentkezni ahhoz, hogy a tálcán kis felugró ablakban jelezze a program, hogy új e-mailem érkezett...? Nem baj, ha nem tudja a csevegést, a chat-et, mert arra ott a Hangouts, ami viszont az új e-mail érkezését nem jelzi.

2015. febr. 28. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Használj Thunderbirdöt.
2015. febr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2015. febr. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Csoda, hogy ezt a kérdést még nem tette föl senki, pedig már megszűnt a Google Talk.


Nem olyan programra gondolok, amihez be kell jelentkezni a böngészőben (Chrome-ban, vagy akármi másban) a Google fiókba, hanem olyanra, ami nem kötődik pl. a Chrome-hoz, hanem ami a Google hozzáférésemmel be kell lépnem és nem követeli, hogy telepítsem hozzá a Chrome-ot, vagy hogy vegyem föl őt a Chrome-alkalmazások közé, mert csak úgy működik.

2015. febr. 28. 15:55
 5/5 A kérdező kommentje:

Ezeket én nem láttam, pedig rákerestem előtte a témára. Lehet, hogy a mostani kérdéseket néztem csak, de ahogy látom, itt a megadott linkeknél már 2013-as kérdések is vannak.


Köszönöm a válaszokat; korábban próbáltam a Gmail Notifiert, de mindenáron a Chrome böngészőt erőltette hozzá, hogy azon belül kiegészítőként kell (és csak így lehet) telepíteni. Most viszont követve a linket letöltöttem és nem kérte hozzá a Chrome-ot és úgy tűnik, hogy működik. Köszi még egyszer!

2015. febr. 28. 16:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!