Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mivel és hogyan lehet normál...

Mivel és hogyan lehet normál női hangból valami ilyesmi hangot csinálni, mint a lent linkelt?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=KqhfLTsEeZg

Tudnátok erre egy programot mondani? Illetve ha lehet valami kis utasítást mellé, hogy mégis hogyan csináljam?


2015. febr. 21. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Audacity. Magyar, ingyenes.

https://www.youtube.com/watch?v=KOzP1_W8OWQ

2015. febr. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, megvan nekem ez a program, de a magasítgatással és a mélyítgetéssel egyáltalán nem lesz olyan a hang, mint amire nekem szükségem lenne, még csak hasonló sem. A női hangot ha mélyítem, akkor mély férfihang lesz belőle, vagy még mélyebb gépies hang. Ha magasítom, akkor pedig először mint egy kisgyereké, majd túl magas cincogás lesz belőle. De nekem ugye nem ez kéne, hanem mint a linkelt videóban is ahogy kezdődik, vagy valami hasonló ahhoz. Szóval ha mondjuk a hanganyagom alapból férfihang lenne, és azt magasítanám, akkor az jó lenne, de a női hanggal ez így nem megy. Úgyhogy valakinek erre valami ötlete van?
2015. febr. 21. 10:19
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyjából ilyen hangból kellene olyat csinálni:

[link]

2015. febr. 21. 10:24
 4/5 anonim ***** válasza:

A hangszínszabályozót állítsd grafikusEQ-ra, és a csúszkákat mozgatva elő lehet állítani a kívánt hangot.

Persze a legmeghatározóbb mindig az alaphang. Itt is igaz a sz r, és a várépítés dolog.

2015. febr. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi. És esetleg van valami oldal, valami videó vagy akármi, ami elmagyarázza, hogy az a sok csúszka mégis mire jó, melyikkel mit csinálok? Mert én nagyon nem értek az ilyen programokhoz és fogalmam sincs, melyikkel épp mit csinálok, és hogyan kéne ebből hasonló hangot előállítani. Próbálgattam eddig össze-vissza állítgattam, de nem jártam túl nagy sikerrel.
2015. febr. 21. 10:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!