Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell zenés videot...

Timea270 kérdése:

Hogyan kell zenés videot kesziteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Hogyan kell zenés videot csinalni PL. Jönnek képek egymás után és közben megy egy zene ?? hogyan kell lementeni

2015. febr. 15. 08:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Valamilyen videoszerkesztő program használatával. Például ha Windowst használsz, a Movie Maker zenés képvetítéshez elegendő.

Beszúrod a képeket egymás után, és alá a hangsávra teszed a kiválasztott zenét, majd az egész projektet exportálod valamilyen videoformátumba.

2015. febr. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak mikor menek a képek ott van fent egy hangjegy ha rámegyek kivalasztok egy zenét es nem megy vissza a kepekhez hogy zenével menjenek a Black-ot tudom csak megnyomni hogy kell elmenteni zenével együtt!?
2015. febr. 15. 10:54
 3/7 A kérdező kommentje:
A zene megvan de hogy kell lementeni es hol talalom meg ??
2015. febr. 15. 11:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Ott van a 3. pont a film befejezése. Mentés számítógépre és ott lesz ahol a cél mappád van. Általában dokumentumok/videók.
2015. febr. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ebbol ugyse értettem semmit de mindegy már felfedeztem koszi
2015. febr. 16. 19:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha szét van cseszve a géped akkor ki tudja, hogc mi hol van. :-)

Képen így néz ki.

[link]

2015. febr. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

1 nincs szétcseszve nem vagyon nebun(ha te szetcseszted az a tebajod)!!!

2nem gépen van mert telefonon

2015. febr. 18. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!