Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » WORD-ben csináltam egy névjegy...

WORD-ben csináltam egy névjegykártyát (10x5), de az egész oldalt be akarom teríteni vele.20 db férne ki, ha tudnám másolni, csak az a baj, hogy?

Figyelt kérdés
Először csináltam egy keretet, aztán abban elhelyeztem fölé 2 db képet és ezek fölé pedig 3 szövegmezőt és ezáltal egyben nem tudom másolni, viszont ha egyenként csinálom, akkor meg szétcsúszik. Van olyan lehetőség, hogy adott felületet teljes egészében kivágok és azt másolom egyben?

2015. febr. 13. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Mentsd el, nyiss egy új word doksit csökkentsd le a margókat amennyire bírod és szúrd be ahányszor tudod majd nyomtasd.Néhány tipp ha először csinálod: [link]
2015. febr. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia, köszi a gyors választ! Az a baj, hogy nem tudom másolni, ezért beszúrni sem. Erre kéne valami megoldás. :)
2015. febr. 13. 09:22
 3/5 anonim ***** válasza:
PrintScreen-el máris egy képet csinálsz belőle, aztán követheted az utasításokat #1-es linkjén.
2015. febr. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ha print screen segítségével csinálsz belőle képet, aztán kivágod és egyéb dolgok, akkor hatalmas mértékben romlik a minősége. Ezeket a megoldásokat én is próbáltam már, de nem jók.


Azért köszönöm!

2015. febr. 13. 11:24
 5/5 CspCsj ***** válasza:

Táblázattal szoktam ilyesmit csinálni. Beállítom a cellák méretét. Egyik cellába megcsinálom amit kell. Végén átmásolom midegyikbe.


Ha nagyon nem megy, írd át a személyes adatokat és töltd fel a netre (pl. [link] ) és írd ide a linkjét.

Megpróbálom sokszorozni és visszatöltöm.

2015. febr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!