Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Arcképet készítettünk, hogyan...

Arcképet készítettünk, hogyan és milyen programmal tudok egyszerűen fehér hátteret rakni az arc mögé?

Figyelt kérdés

#fotó #szerkesztés #photo javítás
2015. febr. 10. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk gimp. De sokkal könnyebb ha nem nagyon mintás a háttér... minél bonyolultabb a háttér annál nehezebb lesz normális eredményt elérni.
2015. febr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy a4-es papírral vagy 2-vel egyszerűbb. Esetleg menj ki a lépcsőházba, mert ha valaki neked azt mondja, hogy kézzel rajzold körbe az arcot, az neked nem fog tetszeni.
2015. febr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

-te is arra gondolsz e ,hogy egy arckép 2-ből áll,úgy mint előkép,és úgymint háttérkép,

-hát nem ,együtt vannak,nem lehet külön cserélgetni őket

2015. febr. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sokféle programmal meg lehet csinálni, általában Gimppel vagy Photoshoppal szokás. De ezekkel sem 3 kattintás - főleg, ha nem értesz hozzá.


Hidd el, hogy SOKKAL gyorsabb és egyszerűbb, ha eleve egy fehér fal előtt készül a kép. Ha nem hiszed, akkor küzdj meg a körberajzolással és háttércserével, hogy ne csak mi mondjuk, hanem magad is megtapasztald.

2015. febr. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gimppel megcsináltam.Nincs fehér fal a lakásban.. :)
2015. febr. 11. 12:06
 6/6 tabaki ***** válasza:
Bármilyen nagyjából egyszínű háttér megfelel. Tudom, hogy későn futottam, mint Puskás Gábor, de hátha valaki pont innen értesül arról, hogy nem tűzijáték előtt érdemes fényképezkedni. És érdemes jó rajzú objektívet használni, mert a háttér színe belekeveredik az elmosódó körvonalakba, és nemkívánatos kontúrt eredményezhet, ami fölösleges bonyodalmakkal jár.
2015. febr. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!