Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Todtok jó helyfelszabadító...

Todtok jó helyfelszabadító programokat? Vagy amivel a renjtett fájlokat is ki tudom törölni?

Figyelt kérdés
És ez a "hiber" cuccost ezt hogyan tudnám kitörölni? Egyszer kitörölték nekem, egy hozzáértő aztmondta nem szükséges a rendszerhez, és 8gb szabadult fel ezáltal.
2015. febr. 3. 17:02
 1/5 A kérdező kommentje:
hibernálás bocsi, ezt hol tudom beállítani hogy ne legyen, hogy ne foglaljon helyet?
2015. febr. 3. 17:04
 2/5 A kérdező kommentje:
win7-em van. előre is köszi
2015. febr. 3. 17:06
 3/5 miért.én? ***** válasza:

"Vezérlőpult"-ban felül, az "eszközök" lenyílójában "Mappa beállításai..."

Itt meg tudod adni a Rejtett mappák és fájlok láthatóságát.

A rendszermeghajtó gyökerében lévő "hiberfil.sys" fájlt kell hozzá törölnöd.


Hibernálás kikapcsolásához:


Start menü keresőmezőbe beírod: cmd

(a parancssort rendszergazdakén kell megnyitnod. ha nem te vagy az, akkor jobb katt, majd "Futtatás rendszergazdaként")

Parancssorba pedig ezt írod kikapcsoláshoz:


"powercfg -h off"


bekapcsoláshoz pedig:


"powercfg -h on"


majd nyomsz egy Entert.

Természetesen idézőjelek nélkül!

2015. febr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 miért.én? ***** válasza:

Még egy dolog az előzővel kapcsolatban:


Ha csak törlöd a "hiberfil.sys" fájlt, akkor azt a rendszer újra létre fogja hozni. Ha viszont kikapcsolod a hibernálást, akkor alapból törölni is fogja a fájlt.

2015. febr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
úgy csináltam hogy a parancssorba írtam be h kapcsoljon ki" ahogy mondtad. szóval így már gondolom nem fog újra bekapcsolni? :) fel is szabadult 7gb-om köszönet.
2015. febr. 3. 19:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!