Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ujra raktam a gepem, es azt...

Ujra raktam a gepem, es azt irja h nincs hang eszkoz telepitve ra mentem a hogy hivakereses utana azt irta h nincs hangeszkoz telepitve, toltottem le realtek high definition drivert mert ez van alapbol rajta. De ugyan ugy semmi segit valaki?

Figyelt kérdés
2015. jan. 31. 22:18
 1/6 csacsi2 ***** válasza:
hangkártyának megfelelő driver-t kell telepíteni hozzá . milyen hangkártyád van?
2015. jan. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs
2015. jan. 31. 22:39
 3/6 csacsi2 ***** válasza:

tedd fel az aida64 -et kiírja milyen hangeszköz van a gépedben, vagy kicsit körülményesebb de a hangeszköz tulajdonságaiban az eszközkezelőben is rákereshetsz az eszközpéldány azonosítóra majd rákereshetsz google-n... de egyszerűbb az aida

[link]


[link]

2015. jan. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 lali51 ***** válasza:
Belépsz az eszközkezelőbe. A hangeszköz mellet sárga kérdőjel van, jobb klikk az hangeszközre-illesztő program frissítése-OK-illesztőprogram keresése a számítógépen-OK- a feljövő ablakban betallózod a letöltött drivert-OK.
2015. jan. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi szepen!!!:)
2015. jan. 31. 22:45
 6/6 fukapapa válasza:
Menj az eszközellőbe és nézd meg, hogy egyáltalán van-e ott sárgán jelző hangeszköz, mert lehet, hogy be sincs kapcsolva ha alaplapi hangkártyád van! Ha mégis ott van és sárgán jelzi és alaplapi, akkor menj arra a weboldalra amilyen az alaplapod pl. Asrock m31-vs2, ez rá van írva az alaplapra akkor ha pl Arock, akkor Asrock.com vagy Aus.com és ott van olyan, hogy "Driver & Suport" vagy Driver & Utility's" és ott ha megadod az alaplap pontos számát akkor a legújabb és pontos drivert kapod, amúgy nincs az alaplaphoz orgi telepítő lemezed?
2015. febr. 1. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!