Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hálózati hely hozzáadásánál...

Hálózati hely hozzáadásánál miért nem látja a hálózaton a szervert az egyik gép, míg a másik látja?

Figyelt kérdés

Sürgősen kellett egy gép a titkárságra, ezért újrahúztam egyet, de mikor be akarnám állítani h lássa a szervert, nem találja meg, csak pár másik gépet lát a hálózaton. Miközben a saját laptopomon megtalálja. Mitől lehet ez? Sürgősen kéne a gép... Win7-es

Köszönöm!


2015. jan. 28. 09:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a szerver esetleg valami régebbi oprendszert futtat (vagy úgy van belőve), akkor kellhet, hogy azonos tartományban vagy munkacsoportban legyenek.


Illetve ha pingeled, akkor mit ad vissza?

2015. jan. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A szerver tényleg régi. Win 2003. De közben sikerült megoldani. Kézzel beírtam az elérési útvonalat. Viszont van olyan gép is ahol nem tudom tartományba rakni. Ez mitől lehet?
2015. jan. 28. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!