Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért szaggat be egy idö után...

Miért szaggat be egy idö után a flat out ultimate carnage? A gép böven meg van hozzá de a játék egy idö után néha félperc valamikor 3 perc után erösen szaggat miért van ez?

Figyelt kérdés
a gép tuti van hozzá elég mert full grafikán egy darabig gyönyörüen megy
2010. febr. 7. 20:03
 1/2 anonim válasza:
Hát igazából nekem is van ilyesmi problémám sok játéknál,pedig nekem is megvan bőven a gépem hozzá.Sok hiba lehetőség lehet!PL.:túl van terhelve a winchester(ahol pl.a windows van),lehet nem kap elég áramot a vga-d,vagy csak egyszerűen hibás a játék,ha más játékkal nem csinálja ezt,akkor biztos a flattel lessz a baj,ha viszont mindegyik játékkal ezt csinálja,akkor felmerülhet az is,hogy operációs rendszer hiba lessz!remélem segítettem!
2010. febr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
csak ezzel a játékkal ha az eredetit ha hamisat teszem fel minegyikkel ezt csinálja
2010. febr. 7. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!