Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem sikerül Win 7...

Miért nem sikerül Win 7 Ultimateból más verziót telepíteni?

Figyelt kérdés
Windows 7 Ultimate lemez source mappájából, ha töröljük az ei.cfg fájt választhatunk a verziók közül (ezt tudom). Ha törlöm a fájlt és kiírom DVD-re a bootoláskor kiírja, hogy hiányzó BOOTMGR. Mit nem csinálok jól? Nero 7-tel írtam ki, úgy hogy megnyitottam az ISO-t Daemon Tools-sal, rámegyek a virtuális DVD-re és átmásolom a tartalmát vhova, majd törlöm a fájlt és kiírom adat DVD-ként.
2010. febr. 7. 06:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem hasonló kép kel írni mivel kel a boot fájl az indításhoz: [link]

Jelezd ha sikerül mert engem is érdekel a dolog.

2010. febr. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem olyan egyszerű, hogy felmásolod a DVD-t, törlöd a fájlt, és ami maradt azt visszaírod DVD-re. Ugyanis így a DVD-n nem lesz boot rész, tehát nem fog indulni arról a DVD-ről a gép. Ha törlöd a fájlt, indítsd el a winyóról(!) a telepítést, ugyanis lehet onnan is.
2010. febr. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
08:26-nak: és honnan szedjem elő a win 7 telepítő boot szektorhoz kellő boot.img fájl-t?
2010. febr. 7. 10:43
 4/6 anonim ***** válasza:
A válaszomban linkeltem egy videót ha figyelmesen meg nézed megtudod honnan töltheted le és hogyan alkalmazd.(első válaszoló)
2010. febr. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
...akkor az jó win7-hez is? mert xp boot szektora maga a fájl
2010. febr. 7. 11:24
 6/6 A kérdező kommentje:
Megoldottam: Poweriso-val megnyitottam a win 7 ultimate iso-ját. Kitöröltem az ei.cfg, majd mentés másként. És a modósított iso-t kiírtam DVD-re. Működik. Végre....)
2010. febr. 7. 15:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!