Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Írnátok olyan videókészítő...

Írnátok olyan videókészítő programot, amit képekből lehet összeállítani és alá zenét rakni?

Figyelt kérdés
Persze Win 7-re. :)
2015. jan. 7. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Microsoft Powerpoint
2015. jan. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Slideshow Creator
2015. jan. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Brenya ***** válasza:

Pl:windows movie maker

Itt egy bővebb leírás: [link]

A Microsoft Powerpoint nem videó szerkesztő hanem prezentáció készítő program.

2015. jan. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, tudom, pontosan azért írtam, mert teljesen felesleges egy videót csinálni képekből, a videó nem arra való, hogy slideshow-t csináljon valaki feleslegesen nagy méretben, arra valók a slideshow programok, hogy slideshow-t csinálj benne tisztességes méretben, veszteség, átkódolás nélkül.
2015. jan. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen minden válaszolónak! :) a slideshow creatort már le is töltöttem. nagyon jó. De komolyabb, összetetteb programok nincsenek? :)
2015. jan. 8. 16:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Bekopogod a gugliba, hogy slideshow. Akár mellé biggyesztheted, hogy Free. Nagyon sok van belőle. Ami egyiknek szuper, az éppen lehet, a másiknak nem jön be.
2015. jan. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Már találtam. De még olyan program kéne, ahova videót lehet rakni, miközben egy kedvemre kiválasztott zene megy alatta.Nemtudom hogy kell beírni.


Úgy értem a videót, hogy pl. egy filmből sok kis részletet kivágok és azokat rakjuk egymás után.

2015. jan. 11. 17:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!