Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet bezárni a tálcára...

Hogyan lehet bezárni a tálcára rakott képek, stb. egy részét egyszerre?

Figyelt kérdés
Repülőgépek, helikopterek, oldtimerek fotóit gyűjtöm a netről. Időnként 10-et, 20-at is megnyitok, és sokáig tart ezeket egyenként bezárni. Hogyan tudnám egyszerre ?? Köszönöm a jó választ!
2008. aug. 19. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:

1 használj lapfüles böngészőt: Opera

2 ha nem a böngészőben nyitod meg akkor használj olyan készerkesztő/nézegetőt ami többet is meg tud nyitni egyszerre így nem lesz tele a tálcád.

2008. aug. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

A másik ha windows beépített nézegetőjét használod akkor és ha xp-d van és be van kapcsolva a Csoportosítás akkor könnyen... Csoportok bezárása. Itt egy pár kép (ezen igaz a jegyzet több van de mindegyiknél ugyan így kell.

[link]

[link]

[link]

Amúgy meg használj XnView vagy Infraview!

2008. aug. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
jegyzet több = jegyzetömb elnézést a hibáért.
2008. aug. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de a kedves Második Segítőtől még kérdeznék. Lányomtól hallottam,( aki számtek - angoltanár, csak kitagadott engem, mert elhagytam az engem állandóan cseszegető anyját ) amikor elkezdte számítógépes pályafutását:: "Aki kérdez, az butának látszik, aki nem, az úgy is hal meg" Szóval, kérdeznék:: Windows Profi/ FFox-om van, hol találom a Csportosítást?? Légyszi, ne nevess ki, de nem találom.
2008. aug. 21. 09:10
 5/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat : Csoportosítás

IrfanWiev is van

2008. aug. 21. 09:13
 6/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat, ez a hibák napja lesz ??

Nálad: Jegyzettömb

nálam IrfanView

2008. aug. 21. 14:37
 7/7 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek: ezt a kérdés feltevése után 1 héttel tudtam, akkor kellett volna írnom: Megkérdeztem erről egy számítógépes szakembert. Válasza: jobb gomb a megnyitott oldalakra, legalsó sor: csoport bezárása, ide katt, és kész! És bocsánat: a kérdés feltevésekor kellett volna írnom: FFoxit használok, amivel próbaképp már 61-et is tartottam nyitva.

Köszönöm

2011. nov. 21. 17:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!