Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az a problémám, hogy elfelejte...

Az a problémám, hogy elfelejtettem a steam jelszavam, de küldene kódot amivel meg tudom változtatni a jelszót az e-mail-emre, de az a baj, hogy elfelejtettem ott is a jelszavam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. jan. 6. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérj jelszóküldést az e-mailedre!
2015. jan. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mármint hogy ne értsd félre, az e-mailedet szerezd vissza előbb jelszóemlékeztetővel vagy telefonos azonosítással, vagy isten tudja, hogy. Onnantól minden oké lesz.
2015. jan. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
gmail-es az e-mailem, de ott nem enged belépni, mert miután az összes kérdésre helyesen válaszoltam, azt írja ki, hogy a megadott információ nem egyezik ezzel: xy@gmail.com
2015. jan. 6. 16:37
 4/6 anonim ***** válasza:
valószínűleg helytelenül írtad be azt a ****@gmail.com-ot. Próbáld újra. Az nekem is zavaros volt, nem gondoltam például, hogy nekem azt kell beírnom, amit vissza akarok szerezni.
2015. jan. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja, és ha nem férsz hozzá az e-mailcímedhez, akkor ezek közül kell valamit prezentálnod:

[link]

Ha egyik sincs, buktad. Férj hozzá az e-mailedhez!

2015. jan. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Különös tekintettel arra, hogy ha még a jelszavad eszedbe is jutna Steamen, fog küldeni egy e-mailt az e-mailcímedre, hogy azon a gépen beléphess :) Ki van ez találva.
2015. jan. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!