Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minden egyes játék, bármennyi...

Minden egyes játék, bármennyi FPS-sel fut,1-2 percenként elkezd laggolni egy olyan 5 mp-re lemegy 10 FPS-re. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Mondok egy példát: Team Fortress 2 megy 100 FPS-sel majd egyszercsak lemegy az FPS 10-20-ra. 5 másodpercig igy laggol, majd ujra normális lesz. A Gépem amugy nagyon jo csupán a Memóriám kevés: 4 GB RAM. Lehet, hogy azért csinálja a gép, mert olykor elfogy a memória? Előre is köszi!

#játék #memória #fps #lagg #RAM #pár másodpercre #10 FPS
2015. jan. 3. 00:09
 1/3 anonim válasza:

Igen, szerintem megtelik a memória olyankor.

Próbálj esetleg kicsit lejjebb venni a grafikán, vagy szükségtelen programokat zárj be, amikor egy erősebb gépigényű cuccot futtatsz.

2015. jan. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már próbálkoztam azzal, hogy leveszem a grafikát, de ugyanúgy csinálja és már mindent megcsináltam, hogy kikapcsoltam mindent de nem csak a programokat, hanem átállítottam az olyanokat is, hogy ne legyen árnyéka az ablakoknak, ne látszódjon az ablak mikor elhúzom stb. és nem segített.. Olvastam olyat is, hogy a processzor átvált kisebb órajelre automatikusan, hogy ne terhelődjön annyira a gép. Lehet hogy ez a probléma?
2015. jan. 3. 17:08
 3/3 anonim válasza:
Csinálj memoria tesztet, meg ellenőrizd a hdd-t. Win7-en alapbol van ilyen program, futtasd le őket.
2015. jan. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!