Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Powerpointba hogyan tudom...

Powerpointba hogyan tudom megcsinálni, hogy mindegyik bekezdés külön gombnyomásra jöjjön be?

Figyelt kérdés
2015. jan. 1. 10:38
 1/1 filo1963 válasza:

Nem tudom, hogy aktuális e még. Elindítod a programot, beírod (beilleszted) a sorokat.

1. áttünés - nincs (vagy ha akarod lehet) jobb oldalt TOVÁBBÍTÁS ott beállítod, hogy a következő dia hogyan és mennyi idö után kezdödjön. Ezt gondolom tudod.

2.Lényeg. ANIMÁCIOK a dián kijelölöd pl, a szövegdobozt - beállítod milyen legyen az animácio, de a lényeg, hogy jobb oldalt klikk az INDITÁSRA itt választod ki, hogy az előző után és így soronként fog megjelenni. Itt már lehet totozni melyik sor mennyi idö mulva kövesse egymást stb.

2015. jan. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!