Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programokat ajánlanátok...

Milyen programokat ajánlanátok egy kezdő videósnak?

Figyelt kérdés

Itt nem feltétlen a Youtube-ozásra gondolok.


Amikben eddig gondolkodtam:

-Sony Vegas Pro 13/12 (Melyiket?)

-Adobe After Effects CS6

-Photoshop CS6

-(És talán még az Audacity)



2015. jan. 1. 01:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Jó irányba gondolkozol ! Az említett programok kezdésnek tökéletesek. Talán még túlzás is, de te tudod. :)

Kitartást hozzájuk !

2015. jan. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Talán még tudnál mondani egy-két programot aminek a későbbiekben hasznát tudnám venni?

2015. jan. 2. 00:55
 3/9 anonim ***** válasza:
2015. jan. 2. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ment a zöld! :)
2015. jan. 2. 20:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Adobe Premier Pro az After Effects melé :) No meg ott van a hangra még az Adobe Audition is. Én szeretem ezeket az Adobés progikat, és szerintem telepítsd fel mindegyikből a CC verzióját. Jobb mint a CS6, mert van bennük egy-két újítás :) Én is ezeken tanultam meg mindent, és a továbbiakban is ezeket használom majd, mert szinte profi programok. A Sony Vegasról nem tudok, se jót, se rosszat mondani, mert még sohasem használtam.
2015. jan. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És ezek vannak 32 bites verzióra? Mert eddig csak az Adobe Photoshop CC 2014 van meg.
2015. jan. 31. 23:46
 7/9 anonim ***** válasza:

kedves utolsó hozzászóló. A kérdésben az szerepel hogy "kezdő videós"

Erre te ajánlod a két legprofibb, és kezdők számára a legbonyolultabbnak tűnő programokat. Gratula. :)

2015. febr. 1. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó hozzászóló. A kérdésben az szerepel hogy "kezdő videós"

Erre te ajánlod a két legprofibb, és kezdők számára a legbonyolultabbnak tűnő programokat. Gratula. :)

2015. febr. 1. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó. Személy szerint én is ezeken tanultam meg, teljesen magamtól külső segítség nélkül :) Profi programok, és annyira nem nehéz használni őket, pláne azért mert youtubon van fent magyarul is bemutató videó, ami a legalapabb dolgokkal kezdi, mint a kezdőfelület bemutatása. Ha viszont nem szeretne a kérdező semmi komolyabbat, arra ott a mindenki számára elérhető Windows Movie Maker. 32-bites rendszerre az adobe progiknak a CS4-es verziója van. (Legalábbis az After Effectsben)
2015. febr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!