Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van 16gb-os dvd? Mert ha van...

Deák Ervin kérdése:

Van 16gb-os dvd? Mert ha van tudtok oldalt ahol lehet rendelni?

Figyelt kérdés
Xboxra kellene
2014. dec. 29. 18:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
46%
FOGD MÁR FEL HOGY AZ NEM DVD! NEM FOGJA OLVASNI!
2014. dec. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
NEKEM MINDEGY FOGD MÁR FEL! Magyarázd el a kérdezőnek, hogy van nagyobb, viszont az nem DVD, hanem Blu-Ray lemez és nem, nem fogja olvasni, meg nincs 4.7, illetve 8.5 GB-nél nagyobb és kész. Nem tudom mit pattogsz itt, ez nem az a bizonyos dolog.
2014. dec. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kedves idióta, a rongyos 51%-oddal ne pattogj itt! A Blu-Ray nem DVD, és passz, ha szerencsétlen gyökér kérdező megrendeli, nagyon szomorú lesz, hogy a DVD írója nem fog tudni elbánni vele. És még mielőtt azt mondanád, hogy az xbox olvas Blu-Rayt: valamivel meg kell írnia, gondolom, nem üres lemezt akar belerakni.
2014. dec. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Kedves 88%-ban idióta, ha lenne egy kis eszed, akkor tudnád, hogy az embert nem holmi százalékok határoznak meg, főleg nem azok, amit a hozzád hasonló idióták adnak.

Másrészről én lemezre értettem, nem DVD-re először is, másrészről tudnia kellene, hogy DVD-ből csak két fajta van, onnantól meg hogy rákérdezett egy hülyeségre az ő dolga. Vitát lezártam.

2014. dec. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Milyen vicces, hogy egy lemezes témából egy ilyen értetlen gyerek mint te mekkora ügyet csinál.

Na és akkor most mondom el utoljára:

1. A kérdésre azt válaszoltam, hogy van 25 GB-s, sőt 50-es lemez is, azt hogy most ő azt ki tudja-e írni, vagy olvasni az Xbox-al, az nem az én problémám.

2. Téged talán úgy neveltek fel, hogy folyton gec.ztek veled, én viszont nem nagyon szoktam és ha elolvasnád a többi megválaszolt kérdésemet, illetve a PM-ben küldött segítségeket, akkor talán egy kis fény gyulladna abban a kis sötét fejecskédben, hogy b+, ő is segíteni jár ide.

2014. dec. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Egyébként meg Google a barátod és képzeld, van 50 GB-os is."


szerkezete: g*cizés+"és képzeld"(óvodában hallottam utoljára kislányoktól mellesleg)"+helytelen információ.

kérdés: "Van 16gb-os dvd?" te válaszod értékelhető része: "van 50GB-os is", ami vagy tévedés vagy hazugság.

Akinek a saját kommentjére kell kommentelnie, annyira érzi, hogy ezer sebből vérzik, az megbukott minden szempontból. Már csak azt várom, mikor veszed elő Hitlert és a nácikat, mert akkor legalább tudom, hogy nem csak igazam van, hanem még a játékot is megnyertem. De amilyen ostoba vagy, mint ahogy apád-anyád is volt, simán bele lehet rángatni téged bármibe.

2014. dec. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Sajnos kicsit többre tartom magam annál, hogy én is jelzőzni és anyázni kezdjek, plusz hogy kiforgassam mások szavait.
2014. dec. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!