Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik magyarítás jobb a Tomb...

Melyik magyarítás jobb a Tomb Raider 2013-hoz?

Figyelt kérdés

[link]

vagy

[link]



2014. dec. 28. 23:50
 1/7 jan1k4papa ***** válasza:
Nekem az also van hozza tokeletes a felso csa a streames veriokho van ....... Az alsot szedjed csak vard ki mert befagy de majd tovabb megy...
2014. dec. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elég átgondolatlan és lusta kérdés.


Le van írva az egyikhez, hogy csak az eredeti játékhoz jó. Vagyis ha tört verziód van, akkor ez az opció kilőve, marad a másik.


Ha pedig eredeti játékod van, akkor meg miért ne azt használd, ami az eredetihez van? Főleg, hogy azt később is töltötték fel, de valószínű ugyanazt tartalmazza, mivel nem fognak 2x lefordítani egy játékot.

2014. dec. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Csori96 ***** válasza:
A játékot kétszer fordították le. Roberto és Nemes rövid időn belül kiadott egy magyarítását, melyet eleinte sok kritika érte a hibák miatt, de ezek a későbbi verziókban javításra kerültek. A másik magyarítást a TombRaiderS.hu csapata készítette, akiknek a többi Tomb Raider játék magyarítását köszönhetjük. Mindkettő működi tört verzióval, csak az utóbbinál (TombRaiderS.hu) kell egy kicsit trükközni.
2014. dec. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egyik magyarítás se működik, pedig eredeti steam-es játék.

Mi a megoldás?

2015. jan. 11. 16:29
 5/7 Csori96 ***** válasza:
TombRaiderS.hu magyarítása - A magyarítás telepítőjét rendszergazdaként futtattad?
2015. jan. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a megoldást. Le kellet tölteni egy fájlt és oda be kellet állítani a játék elérhetőségét.
2015. jan. 11. 21:42
 7/7 Lakatos Karoly válasza:

Mai napon vásároltam eredeti stream kulcsot a játékhoz.

Windows 10-et használok. Az első linken amit letöltöttem hiba üzenet fogadott és sikertelen lett a telepítés. A második linken lévő fordítás elindítása után, megadva a megfelelő játékmappát, sikeresen fordította.

2015. dec. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!