Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Otthoni hálózatba csevegő...

Otthoni hálózatba csevegő program?

Figyelt kérdés
3 laptop van itthon routeren keresztül egy tartományban, tudnátok ajánlani olyan programot, amivel csevegni lehet a gépek között? amit eddig találtam vagy már nem fejlesztik vagy egyszerűen nem működött.. (win7 HP mindegyiken)

2014. dec. 27. 01:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, vagy parancssorban a net send, vagy az utódja, vagy [link]
2014. dec. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Google első öt ajánlata között ezeket találtam :

[link]

[link]

2014. dec. 27. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

-a net send nem működik Win7 alatt

-a bigant-os progival még nem találkoztam, de fizetősnek tűnik

-a Top3-as listát már néztem, egyik se volt jó

de ez a lan messenger jónak tűnik elsőre, de még csak a saját gépemre raktam fel.

Köszi a válaszokat.

2014. dec. 27. 16:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha bejön, azért majd jelezd, hogy később visszakereshető legyen :) Köszi.
2014. dec. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ejj, ne legyél már ennyire gyökér!

-mint mondtam, akkor az utódja, amit nem volt kedvem helyetted google-ban kikeresni, "msg" parancs, keresd meg, hogy kell engedélyezni.

-Nem mondtad, hogy ingyenes kell.

2014. dec. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem értem, melyik része gyökérség neked, kicsit moderálhatnád magad; utána néztem az msg parancsnak, elvileg csak Professional és afeletti változatban működik (HP van, mint említettem).

Valóban nem írtam, hogy ingyenes kell, nos.. mindegy.

Viszont kipróbáltam a LAN Messenger-t, egyszerűen telepíthető, nem kell konfigurálni és működik azonnal, csak a tűzfalon kell engedélyezni.

Lehet fájlt/mappát stb küldeni, uh szinte tökéletes, bár egyszer már megszakadt minden kapcsolat és a program is elszállt, de úgy néz ki egyedi eset volt. Kár, hogy már nem fejlesztik, de így is a legjobbnak ítélem.

2014. dec. 28. 13:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!