Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért lesz sokkal kisebb az...

Miért lesz sokkal kisebb az FPS-em Mantle-lel (25 fps), mint DX11-gyel (40-60 fps)?

Figyelt kérdés

Még csak Battlefield 4 alatt próbáltam kiNem értem, miért lehet ez a hiba, mert én úgy tudom (javítsatok ki, ha nem igaz), hogy a Mantle lényege, hogy egy alacsony elérésű API és hogy kihozza a maximumot az AMD CGN-es kártyáiból.

A konfigom:

AMD FX-6300 processzor

Gigabyte GA-970A-DS3P alaplap

8 GB 1600 MHz CL9 memória

Sapphire Radeon R7 260X OC 2GB

WD Cavier Blue 1 TB 7200rpm

FSP FSP500-60APN 500W táp


Semmi sincsen a gyárin túl túlhúzva.

Kérlek, ne mondjátok, hogy gyenge a gép, mert ez akkor sem indokolja, hogy a Mantle rosszabbul fut, mint a DX11



2014. dec. 21. 01:58
 1/3 anonim ***** válasza:

gyenge a gép


amúgy másoknak is okozott ez problémát már.. milyen driver van fent? próbáltad másikkal?(akár régebbivel is)

2014. dec. 21. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kösz szépen a gépem nevében is :)

Amúgy 14.12 OMEGA drivert használok. Még nem próbáltam régebbivel, most megteszem.

2014. dec. 21. 09:49
 3/3 A kérdező kommentje:
Legyalultam az egészet DDU-val, felraktam a 14.9-et. Most már nem szokása beakadni a játéknak, de azt a "nagy teljesítményt" nem vettem észre, sőt, szerintem még így is 5-10 FPS-sel kevesebb, mint DX-szel
2014. dec. 21. 13:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!