Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Forklift Truck Simulator...

Forklift Truck Simulator 2009-el ki szokott játszani?

Figyelt kérdés
Egy targoncás játék, ami nekem speciel nagyon tetszik, de létezik, hogy csak 2 pálya van benne?:(
2010. febr. 2. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:

2 pálya???


véletlenül nem a demo verziót játszod?

2010. febr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

elvileg a full verziót töltöttem le torrentről. neked hány MB? Nekem feltelepítve 260 MB. De lehet h csak nem tudok tovább jutni.

Az első pályán, pályánként 3 feladat van? és azokat meg kell csinálni és csak úgy lehet tovább jutni?

2010. febr. 2. 18:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is teljes verzió 260MB. Nekem is csak két pálya van azon belül 3 feladat. Kerestem, de nem találtam új pályákat, pedig jó enne.
2010. márc. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudom hogy régi a kérdés, de ha megnéztétek volna az evm.hu oldalon az ígéreteket tudnátok hogy cak hat küldetés van, tehát kétszer 3!
2010. júl. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintetek a Forklift Truck Simulator 2009 játéknak hol állíthatom be hogy legyen hangja.a hangerőikon csuszkája hiába van feltolva fullra mégsincs hang,a hangkártya működik.nekem is az eredeti játék van meg.van valami ötletetek?
2012. okt. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!