Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nero Burningal hogy lehet...

Nero Burningal hogy lehet DvDre avi filmeket ki írni?

Figyelt kérdés

Nekem csak a Burning és az Express van fent. Így is lehetséges?

Én egyiknél se jöttem rá, hogy hogyan kell:S

Cdre viszont tudtam avit.


Ott akadtam el hogy:


Express: mikor hozzá akarom adni, csak a .bup .vob .ifo formátumokat jeleníti meg. Avit nem


Burning: itt megjeleníti az avit, de mikor hozzá szeretném adni..egy ablakban ez a szöveg jelenik meg.:


Néhány fájlt nem lehet az összeállításhoz hozzáadni.


Az alábbi fájlok nem lehetnek egy DVD-videó összeállítás VIDEO_TS könyvtárában. Csak a DVD-Videónak megfelelő

VIDEO_TS.IFO,

VIDEO_TS.VOB,

VIDEO_TS.BUP,

VTS_nn_0.IFO,

VTS_nn_0.VOB,

VTS_nn_0.BUP and

VTS_nn_m.VOB

fájlokat lehet a VIDEO_TS mappába másolni. Fájlokat egy eredeti DVD-Videó lemezről másolhatunk be vagy használjuk a NeroVision Express programot, hogy szabványos *.avi and *.mpg fájlokból DVD-Videót hozhassunk létre.


2010. jan. 31. 23:36
 1/8 A kérdező kommentje:
Amit szeretnék, hogy 2-3 700mb avis filmet ki írjak 1 dvdre amit olvas az asztali lejátszó is.Röviden:)
2010. jan. 31. 23:38
 2/8 anonim ***** válasza:
Az "Adat DVD irása" opció kell neked és nem a "Videó DVD irása".
2010. jan. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és az is átkonvertálja, hogy bírja olvasni az asztali lejátszó is?
2010. jan. 31. 23:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Már nem emlékszem, hogy megpróbálja-e átkonvertálni a Nero avi-ba, hisz az "Adat DVD" kategóriába sokminden belefér (azt hittem alapból avi fájlokat akarsz kiirni). De a konvertálás nem gyors folyamat, szóval jobb ha egy erre a célra kitalált programot használsz konvertáláshoz (igy valamivel gyorsabb), és aztán kiirod mint Adat DVD.
2010. jan. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vision tud konvertálni ahogy írja...

Filmeknél nem úgy van mint zenénél, hogy pl. audiocd-t írsz és mp3-at húzol bele és átkonvertálja a néró. Ha nem tudja játszani a készüléked az avit (nem divx képes), csak a dvd-videót, előbb konvertálnod kell dvd-videóba azokat, majd a konvertált mappa video_ts részét kell kiírni dvd-video formátumban Néróval. Erre ingyenes DivXtoDvd, DvdFlick. Első nem, második igen...kezeli a feliratokat is. A legjobb konvertáló viszont a ConvertXtoDvd...

Sima avi-t (nem konvertálva) dvd-re adatként kell kiírni.

2010. febr. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A Nero Vision az jó. Nero7-et használok,(ebben benne van a N.V.) az konvertál, és írja is utána rá a lemezre.

Nekem van olyan lemezem, amire 3 avis filmet szépen átkonvertáltam DVD-Videóra ezzel.

2010. febr. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Helo!

Nekem bup, ifo, vob file-jaim vannak és ezt szeretném _lejátszani_, majd kiíirni, esetleg aviba konvertálni.

Segítsen valaki infoguru!

Koszi!

2011. okt. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Társítsd a VIDEO_TS.IFO fájlt a lejátszóddal. (Ne WMP ha lehet) Ha elindul a filmed, akkor kiírhatod lemezre, hiszen nem sérült. A mappa tartalmát kell kiírni >>>dvd-video<<< formátumban. Kérdés persze a mappa nagysága, remélhetőleg nem több 4.5GB-nál. Mezei dvd-re ráfér.

Avit legegyszerűbben FormatFactory-val tudsz csinálni, nem is rossz minőségben...sőt. RomEszköz/Dvd->videofájlba opcióval...

Vagy SimpleDivX, AutoGordianKnot, iso-ba mentett film esetén a legjobb FairUseWizard, szerintem.

2011. okt. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!