Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem "jön fel" a tálca?

Miért nem "jön fel" a tálca?

Figyelt kérdés
Néhány hete mobil internet van itthon -nem biztos hogy összefügg- és ma jelentkezett egy furcsa dolog;Net-eztem és nem jött fel a tálca -rejtve van- merthogy miközben Cd-ket írtam,tálcára tettem a gmail ablakot,hogy lássam mi történik? A tálca ezek után meg se mozdul,nyitok egy új gmail ablakot,továbbra sen jön fel,aztán egyszer csak előbukkan az elsőként megnyitott ablak a semmiből- illetve gondolom a tálcáról -Mi lehet ez? Valami vírus? A Nod32 nem jelzett semmit.Vagy frissíteni kell a Windows-t?És már nem emlékszem arra sem,hol lehet beállítani a tálca elrejtést-visszaállítást?!
2008. aug. 16. 00:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Tálca tulajdonságok beállítása: Starmenü jobb gomb tulajdonságok.

A startmenüt a billentyűzeten a windows gomb (Ctrl és Alt között található) gombbal tudod előhívni.

2008. aug. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen régebben nekem is volt.El volt rejtve a tálca és akármit csináltam nem jött elő (Pedig nekem akkor még nem is volt netem)

Aztán valamit bütyöltem rajta már nem tudom mit csináltam amikor sikerült előhoznom a tálcát visszaállítottam hogy mindig ott maradjon

2008. aug. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!