Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Srt és avi fájlokat hogyan...

Srt és avi fájlokat hogyan lehet egyesíteni?

Figyelt kérdés

van egy film, amit eredeti nyelven épp most töltök le, két részletben. mellé, a magyar feliratot letöltöttem, ami szintén kétrészes, és srt formátumú. a film avi formátumú. szeretném kérdezni, ezeket külön-külön hogyan lehetne egyesíteni? feliratot égetni tudok. csak azt nem, hogyan lehetne egyesíteni, vagy mit csináljak. és honna tudom, hogy a második felirat, pont onnan kezdődik, ahonnan a film második részlete? és úgy is lehet, hogy külön az első részét a filmnek az első felirattal égetem, aztán a második részét a másodikkal? és ha nem egyezik?


bocs, ha túl hosszú lett ...fontos lenne, egyik kedvenc filmem feliratát megtaláltam végre..csak sajnos két részletben.


2010. jan. 30. 15:24
 1/9 anonim válasza:

Ha megnyitod azsrt file-t akkor látod, hogy melyik másodpercnél indul az utolsó felirat. Ha megnézed, hogy hány perces az első rész és stimmel, akkor minden OK.

Ne biztos, hogy jól értem a problémádat, de ha igen, akkor elég, ha ugyanazt a nevet adod a videóknak meg a feliratoknak (a kiterjesztés marad) és ha BSPlayerrel megnyitod a videt, automatikusan elindítja hozzá a feliratot is, nincs vele semmi dolgod.

2010. jan. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszod! megtaláltam a filmet egy részletben, szóval ez a probléma kilőve. a feliratok viszont két részben vannak, ezt hogyan lehetne megoldani?

a filmet nem számítógépen akarom nézni, hanem kiírni cd-re.

2010. jan. 30. 15:36
 3/9 anonim válasza:

Az nem számít, hogyha ki akarod írni. Ugyanúgy ki kell jelölni a feliratfile-okat és rákattintani a hozzáadra/addre. Vagy átnevezed őket, vagy egy mappába rakod (ha mást is teszel még fel.

Hogy két srt-ből hogy csinálsz egyet? Hát azt sanja nem tudom. Feliratonként hozzáadni a második file időpontjaihoz az első idejét elég macerás lenne, más ötletem meg nincs. Inkább keress egybe egy feliratot vagy maradj a két videós változatnál.

2010. jan. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már mindent megoldottam, összefűztem a két feliratot, nem is volt nehéz. :)
2010. jan. 30. 16:39
 5/9 anonim válasza:
Elárulod hogy csináltad?
2010. jan. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
SubtitleWorkshop-pal...:)
2010. jan. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Köszi.
2010. jan. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szívesen>>> [link]
2010. jan. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen ezzel a progival csináltam :)
2010. jan. 31. 11:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!